AET Seçimleri: Amatör Panathinaikos Yönetim Kurulu Üyesi Papanikolaou’nun yanında

2021-08-23T16:08:08+00:00

2021-08-23T16:08:08+00:00.

Stefanos Tatsios

23/Ağu/21 16:08

Eurohoops.net


Stefanos Tatsios

Amatör Panathinaikos, resmi bir açıklama ile Yönetim Kurulu Üyesi Charalambos Papapaschalis’in Angelos Papanikolaou kombinasyonu ile AET seçimlerinde aday olacağını duyurdu.


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Uzun zamandır beklenen AET seçimleri, 12 Eylül’de onuncu kez yapılması planlandığı için yaklaşıyor ve Angelos Papanikolaou kombinasyonunun bir adayı daha olacak.

Panathinaikos A.O.’nun resmi duyurusu ile duyurduğu gibi. Yönetim Kurulu Üyesi Charalambos Papapaschalis, uzun yıllar Amatör Genel Sekreteri olduğu için yönetimde büyük deneyime sahip olan ve aynı zamanda kadın basketbol bölümünün küratörlüğünü yapan Angelos Papanikolaou ile birlikte aday olacak.

Panathinaikos A.O.’nun detaylı açıklaması:

“Panathinaikos’un şu anki Yönetim Kurulu üyesi A.O. Charalambos Papapaschalis, Yunanistan Basketbol Federasyonu seçimlerine aday olacak.

Yonca’nın tecrübeli ajanı, Yunanistan’da basketbolu yüksek bir seviyede tutmak için net bir hedefle Angelos Papanikolaou’nun yanında olacak.

Charalambos Papapaschalis, iki kez Panathinaikos A.O.’nun Genel Sekreteri olarak görev yaptı. aynı zamanda kadın basketbol bölümünde küratörlük yapmıştır”.

En son haberleri buradan okuyun

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.