Alex Antetokunbo ile antrenman yapıyor … Bucks (fotoğraflar)

2021-09-03T08:41:42+00:00

2021-09-03T08:41:42+00:00.

Dimitris Minaretzis

03/Eyl/21 08:41

Eurohoops.net


Dimitris Minaretzis

Giannis Antetokunbo Milwaukee’de ve tabii ki yanında küçük kardeşi Alex olsa bile “eğitim kampında” hazır görünmek için eğitim alıyor.


Tης Eurohoops ekibi/ info@eurohoops.net

Gariplik nerede? Özellikle birkaç gün önce ortak antrenman yaptıklarını hatırlayacak olursak, Alex’in antrenmanlarda Bucks formasını giymesi gazetecilik dehasını ve iki taraf arasında “çift yönlü” bile olsa olası işbirliği söylentilerini “uyandırdı”. “sözleşme. yan kuruluşları için.

Alex Antitokunbo, Yaz Ligi’nde Sacramento King ile oynadı ve aslında “Krallar” şampiyon oldu.

O zamandan beri, finallerin MVP’si ve NBA şampiyonu olan kardeşi John’a yakın olan Alex ile anlaşma konusunda hiçbir haber gelmedi! Hatta birkaç gün önce Milwaukee’de bir Güreş maçında birlikte göründüler.

Olası bir gelişmeyle ilgili söylentiler ve şüpheler, Bucks’ın antrenman seanslarından Giannis, Dode DiVincenzo ve yeni gelen Grayson Allen ve Rodney Hood’un fotoğraflarıyla birlikte bir gönderi tarafından yüzeye getirildi. “Fotoğraf hikayesinde” son olarak Alex Antetokunbo tasvir edilmiştir ve bunun için neler olduğu hakkında ilgili raporlar ve sorular bulunmaktadır.

Thanasis Antetokounbo’nun Bucks ile yeni bir sözleşme imzaladığını, Alex’in katıldığını açıkladığı bu yılki NBA draftında seçilmediğini hatırlatırız.

AYRICA OKUYUN

YANNIS ALEX ANTETOKUNBO İLE TRENLER

En son haberleri görün

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir