Avrupalı ​​ve uluslararası All-Stars yükselmeye devam ediyor

2021-03-07T10: 58: 07 + 00: 00

2021-03-07T10: 58: 07 + 00: 00.

Alex Molina Perello

07 / Mar / 21 10:58

Eurohoops.net


Alex Molina Perello

Bu yılın baskısında, All-Star maçından dokuz oyuncu Amerika Birleşik Devletleri dışında doğdu, bunlardan altısı Avrupa’da, bu nedenle gelecekte All -Star’da bir Kuzey Amerika takımı ile uluslararası bir takım arasında bir maç da oynanabilir.


Johnny Askounis / info@eurohoops.net tarafından

Bu yılki NBA All-Star ilk plana göre düzenlenmeyecek, ancak başka bir yönüyle tarihe geçecek. Bu Pazar, yıldızların maçına katılan uluslararası ve Avrupalı ​​oyuncuların rekorunu kıracak: LeBron Takımında 5 Avrupalı ​​oyuncu, Durant Takımında ise bir tane olacak.

Lakers için Giannis Antetokounmpo (Yunanistan), Luka Doncic (Slovenya), Nikola Jokic (Sırbistan), Domantas Sabonis (Litvanya) ve Rudy Gobert (Fransa), Nikola Vucevic (Karadağ) ise Nets için oynayacak. Ek olarak, Joel Embiid (Kamerun), Kyrie Irving (Avustralya) ve Ben Simmons (Avustralya), dokuza yükselen uluslararası oyuncular listesini şekillendirmeyi tamamladı.

Amerika Birleşik Devletleri’ni dünyanın geri kalanıyla karşı karşıya getiren format, Yükselen Yıldızlarda zaten uygulanmıştır, ancak bunun All-Star Oyununda da yapılabileceğini düşünmek mantıksız olmaz. Doncic, Jokic, Antetokounmpo ve uzun yıllara dayanan kariyerleri olan şirket ile bu tür bir etkinliğin gerçekleşmesi ve All-Star tarafından seçilen toplam uluslararası oyuncu sayısının an meselesi olduğu görülüyor ( şu anda on dört) istikrarlı bir şekilde büyüyor.

Fotoğraf Kredisi: Getty Images

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.