Barcelona: Sarah’nın Euroleague ve ACB’deki en iyi savunmadaki etkisi


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Sarah’nın Barcelona maçındaki etkisi, hiçbir şey değilse bile bu parçada belirgindir. Barça, Euroleague ve ACB’de en iyi savunmaya sahip, iki lig arasında asgari sorumluluk farkı ile.

Aslında basketbolun daha özgür olduğu ve oyuncuların sertliği ve sertliği ile karakterize edilmeyen İspanya’da 71,5 puan pasif olarak düşük bir ortalamayı koruyor.

Euroleague’de Barcelona’nın aldığı puanların ortalaması 70 puanı (69,4) geçmediği için daha da düşük! Euroleague’de şu ana kadar 70 puandan daha az puan alan tek takım.

Barça, ilgili kategorilerdeki takım istatistiklerinde top çalmada 11., bloklarda 5. sırada, bu nedenle, bu alanlardaki savunma işlevine değil, işaretler üzerinde yapılan bireysel ve ekip çalışmasına güvenir. Topun baskısıyla, iyi yardımlar, örtüşme.

Barcelona, ​​Euroleague’de (İspanya’da 8-2) 8-1’lik bir rekora sahip ve güvenli iki galibiyet mesafesiyle ilk sırada yer alıyor. Sadece bir maçta Panathinaikos’tan 80’den fazla ve aslında 89 puan aldı, ancak bu maç uzatmada değerlendirildi. Normal sezonu 75-75 ile tamamladı.

Real’den 72, Alba’dan 67, CSKA ve Valencia’dan 66 ve Fener’den 55 puan aldı..

Merkez korkusu olmayan ancak hızlı, oldukça atletik ve baskıcı bir ekiple Saras, takımının rakiplerini sınırlandırmasına yardımcı olan bir savunma duvarı oluşturdu ve bu verimlilik sayesinde şu anda fazla baskı olmadan ilk sırada yer alıyor.

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir