Bayern ayrıca 5. maça da kaydoldu


Stefan Djordjevic / sdjordjevic@eurohoops.net

Bayern Münih Armani Milan’a karşı büyük bir geri dönüş elde etti ve zaferi kazandı. 85-82 Euroleague’in dört çeyrek final serisinin 5. maçına çıkan üçüncüsü olacak.

Wade Baldwin Üçlüden 6’ya 0’a rağmen Bayern için 18 sayı attı. Paul Zipser 16 puanla muhteşem bir performans sergiledi.

JaJuan Johnson 12 sayı 7 ribaund ile boyada büyük bir duruş sergiledi. Vladimir Lucic zaferi mühürlemek için iki serbest atış da dahil olmak üzere 12 sayı attı.

İtalyanlarda, Malcolm Delaney Olimpia’yı sürekli ayakta tutmaya çalışırken 28 sayı imzaladı, ancak sonuçta yeterli olmadı. Shavon Kalkanlar onu 17 puanla izledi.

Dengeli bir başlangıçtan sonra, Olimpia Milano ilk yarıda (40-50) sağlam bir on sayılık üstünlük sağladı ve özellikle Shavon Shields üçüncü çeyreği (63 -71).

Ancak Bayern bu sezon çok azim ve karakter gösterdi ve bu sefer daha az olmayacaktı. Maçın ilk yirmi dakikasında hiçbir puan alamayan Paul Zipser, takımının geri dönüşünü tetiklemek için 16 ikinci yarı sayısında önemli bir smaç ve üçlü sayı yaptı.

Zipser aynı zamanda defansif ribaunttan sonra geçişe öncülük eden kişiydi ve Vladimir Lucic’e iki ve bir kişilik bir oyun için ara yol attı ve bu da Bayern’e 23 saniye kala 83-82 öne geçti.

Bayern, ilk iki maçı kaybettikten sonra geri döndü ve seri, belirleyici Oyun 5’in 4 Mayıs’ta oynanacağı Milan’a geri dönecek.

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.