Blazers: Nurkic bileğini kırdı, Pacers onları kırdı (Video)


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Nurkiç, çiviyi durdurmaya çalıştıktan sonra yere düştü ve bir sorun olduğunu fark ederek hemen bileğini yakaladı. Aşama ekibi için bir sürprizle biter bitmez hemen soyunma odasına gitmesi tesadüf değildir.

Blazers, Nurkiç’in sağ bileğini kırdığını ancak yokluk dönemini belirtmediğini açıkladı. Bunun şut atan elde olması, kesinlikle işleri kolaylaştırmaz.

Enes Kader, Nurkiç yok olduğu sürece Blazers’ın ana merkezinin yerini alacak.

Maça gelince, ikinci 12 dakika içinde Pacers bir ferdi 33-10 (!) attı ve bu fark asla karşılanmadı Sadece bir gece önce Sacramento Kings’ten 20 sayılık bir oyunu bozan Blazers’tan. Belli ki başka güçleri yoktu.

Domandas Samponis 23 sayı ve 15 ribaund, Malcolm Brogdon 25 ve yedi asist yaptı ve Pacers, Portland’da 11 yılda ilk kez kazandı!

Bunu, Caris Levert’in başlangıç ​​dizilişinde yerini almasını beklerken Rockets için değiştirilen Victor Olantipo olmadan yaptılar. Daha iyi ya da daha kötü… gösterecek.

THE CJ McCollum ve Damian Lillard’ın her biri 22 sayı attı ancak üst üste dört maçtan sonra kaybeden Blazers’ın olumsuz sonucunu tek başına engelleyemediler.

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.