Daryl Morey’nin 76ers maaşı 10 milyon doları aşıyor

Daryl Morey, ailesiyle daha fazla zaman geçirmek için Rockets genel müdürlüğünden istifa ettiğini söyledi.

Bir buçuk hafta sonra Morey, 76ers’ın yeni başkanıydı.

Philadelphia Onu Nasıl cezbetti?

The New York Times’tan Marc Stein haber bülteninde:

Sektördeki uzmanlar, Morey’nin yıllık 10 milyon doları aşan bir maaş aldığını tahmin ediyor. Belirli rakamlar açıklanmadı, ancak bazıları anlaşmanın, Knicks tarafından takım başkanı seçildiğinde Phil Jackson’ın aldığı bildirilen beş yıllık 60 milyon dolarlık sözleşmenin başında olduğu konusunda ısrar ediyor.

Bu bir lider yönetici için çok büyük bir maaş. 76ers’ın sahibi Josh Harris için iyi. Ön büroda maaş sınırı yok.

Harris’in güçlü bir seçime harcaması için de iyi. Morey, Houston’da mükemmel bir genel müdür olduğunu kanıtladı. Bu kadar çok para ödemeye istekliyse, işi iyi yapma becerisi göstermiş birini bulmak akıllıca görünüyor.

Joel Embiid ve Ben Simmons zor bir uyum içindeler. Ancak Morey, etraflarında destekleyici bir oyuncu oluşturacak ya da belki sonunda bir tane takas edecek pirzolalara sahiptir. Ya da her ikisi de! Morey bir tekerlekli satıcıdır.

Philadelphia ayrıca Doc Rivers’ı almak için çok para harcadı. Tüm bunlar, gelecek sezon lüks vergisini ödeme konusunda izlenecek bir planı gösteriyor.

Geçtiğimiz sezon ezici bir düşüşün ardından 76ers, kendilerine başarı için en iyi şansı vermek için para ödüyorlar. Ancak Harris, başkan, koç ve muhtemelen kadroya yaptığı büyük yatırımlardan kesinlikle yüksek getiri bekleyecektir.

76ers hakkında daha fazlası

Rapor: 76ers, Rockets yıldızı James Harden Daryl Morey’yi Embiid, Simmons’da takip etmeyi bekliyordu: Hong Kong’da ‘Kesinlikle birlikte çalışabileceklerini düşünüyorum’ Daryl Morey tweet’inde: Bu platformu …

Söylenti: Daryl Morey’nin 76ers maaşı 10 milyon doları aşıyor, belki 12 milyon dolar başlangıçta NBCSports.com’da göründü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.