Euroleague Fantasy: Güçlü Forvetlerin Yılı


Alex Madrid / amadrid@eurohoops.net

Eurohoops için özel lig cdjtq’de sezon çok iyi gidiyor. Turnuvamıza katılan 1100’ün üzerinde oyuncu ile dört raund sonunda 13. sıradayız.

Şimdiye kadarki kilit nokta, iyi derecelendirilmiş oyuncuları olağanüstü performansa sahip (bu hafta yapmaya devam edeceğiz) tespit etme konusundaki keskin duygumuz oldu. Hatta işin en şaşırtıcı yanı, dengeli ve kaliteli bir ekip oluşturduktan sonra geriye 5 milyonun kalmış olması.

Luke Sikma – ALMAN KALİTESİ ALBA ALBA’NIN ALMAN GÜVENİLİRLİĞİ

Sezona altıncı oyuncumuz olarak Luke Sikma’ya güvenerek başladık ve onu ancak “ASVEL momentumundan” yararlanmaya karar verdiğimizde kadrodan çıkardık. Şimdi güvenilirliği nedeniyle ilk beşin bir parçası olarak takımımıza dönecek.

Sikma, ilk dört raundun ardından en çok reyting alan fantezi oyuncusu oldu ve bu sezon ilk kez kadromuzu (1-3-1) değiştirmeye zorladı. Bu bir tesadüf değil, çünkü sezonun başında öne çıkan güçlü forvetler: Toko Shengelia (sakatlık), Nikola Mirotić (72 milyon), Sikma (32 milyon), Oscar Da Silva (7 milyon), Johannes Voigtmann (52 milyon), Gershon Jabusele (35 milyon), Donta Hall (22 milyon) ve Sasha Vezenkov (47 milyon) şu anda Euroleague’in en değerli 15 oyuncusu arasında yer alıyor, bu yüzden herhangi biri iyi bir seçim olabilir.

ŞEHİRDEKİ YENİ ADAM

Sezon başından beri ilk kez takımımızda ASVEL oyuncusu olmayacak. Bazılarını yakında geri getireceğiz, ancak Milan’da Euroleague’in en iyi takımına karşı oynadıkları deplasman maçı bizi hala temkinli ilerlemeye zorluyor.

4. turda üç oyuncu Euroleague’de ilk çıkışlarını yapabilirler. NBA’de kısa bir süre kaldıktan sonra Anadolu Efes’i kadrosuna katan Kenneth Farid (33M) ve Elijah Bryant (22M) dikkat çekerken, Panathianikos’un büyük umudu Yogi Ferrell.

Bu üç oyuncu arasında. oyun kurucu mümkün olan en kısa sürede en fazla etkiyi yaratması gereken kişidir, bu yüzden Tel Aviv’de oynarken onun kontrolü ele almasını bekleyebiliriz. Sadece 22 milyonda, riske değer.

Eurohoops ligine katılın ve kazanın!

Bu yıl değişmeyen, sezon sonunda kazananına büyük bir hediye verecek olan özel Eurohoops ligi.. Buraya katıl ve kendi fantezi ekibinizi oluşturarak dahil olun!

Eurohoops takımının 5. turdaki kompozisyonunu aşağıda görebilirsiniz:

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.