Giannis: Sayı ve asist olarak kariyer rekoru kıracak!


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

MVP, Giannis Antetokounbo, ortalama 29.0 sayı ve 5.9 asistle kişisel performansını doğrudan tehdit ediyor ve yeni bir kariyer rekoru yaratıyor!

Geçen yıl 30 puana (29.5) ulaşan Giannis, sezonun ortasında 29.0 puana sahip ve sezonun ikinci yarısında rekorunu kırmak için bariz umutları var.

Beşinci golcü “Greek Freak” en ufak bir farka sahip olan (Wizards asının 32.9’u hariç) ve Phoenix Suns karşısında 47 sayılık bir sezon rekoru olan Bill, Ebid, Lillard ve Curry’nin arkasında ligde birinci.

Şimdi, Giannis’in son üç sezonda altı asistin eşiğinde olduğu, ancak bunu geçemediği yaratılışın kısmına gidelim. Bunu bu yıl yapacak mı? Çok, çok muhtemel görünüyor.

Bir sezon için ortalama kariyer rekoru, bu yıl da aldığı 5,9 asisttir, geçen yıl maç başına 5,6 final geçişinde kaldı.

Sezonun şimdiye kadar oynadığı 35 maçta Antetokunbo 5.9 asist yaptı, 6.1 geçtiği Şubat ayında performansını yükseltiyor.

Yaratıcı kısımda böylesine büyük rakamları yakalamak basit değil, bir forvet için günlük bir olay değil – Damon Green, LeBron James hariç -.

Kuralın istisnaları pivot Nikola Jokic ve forvet pivot Domantas Samponis. Ama bu ikisi şimdi πια’yı, özellikle de “Joker” i bitirdi.

İlk 25’te kalan herkes, orada kenarda Giannis var, her zamanki gibi bir gardiyan ve Antetokunbo kariyer rekorunu kırarak daha üst sıralarda yer almaya çalışıyor.

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir