GIANNIS … tanrı 50ara ile Bucks’a unvanı verdi !!! (Video)


Tης Eurohoops ekibi/ info@eurohoops.net

Giannis Antitokoumbo 50 sayı sayarak hayatının oyununu oynadı ve Bucks 105-98 kazanarak 1971’den bu yana ilk kez NBA şampiyonluğunu kazandı ve arka arkaya dört galibiyet elde etti!

John, playofflarda bir kariyer rekoru kıran 50 sayıya sahipti – bireysel toplamının iki altında – ve kendisi ve takımı için tarih yazacak bir oyunda 14 ribaund ve beş blok ekledi. 17/19 şutları vardı, böylece hayırseverlik çizgisindeki “tabu”yu kırdı, ama aynı zamanda 16/25 şutları ile Bucks’ı tamamen ele geçirdi ve tahtın başına getirdi.

Aslında dördüncü periyotta (28-21) değerlendirilen bir başka şok edici oyunda, Bucks ve John, Milwaukee ve Yunanistan’daki arkadaşlarına tarifsiz bir neşe verdiler, Greek Freak takımını sırtına alarak “Bucks in Bucks in” sloganını uyguladı. 6 ″ ″

Durdurulamazdı ve oyun tamamen ona ait, çünkü 50 sayı ile Suns’ın savunmasını dağıtırken sırasıyla βε önünde bulduğunu keserek tarihe geçecek 42 dakikada 5 blokla belirleyici maçı bitirdi. NBA’den.

Chris Middleton, dördüncü periyotta kararlı bir duruşla 17 sayı eklerken, Bobby Portis’in yedek kulübesinden gelen 16 sayı ile yardımı harika oldu. Jru Holliday şanssız olmasına rağmen (4/19 şut) 12 sayı, 11 asist ve 9 ribaund ile triple double’a ulaşırken, Devin Booker’ın 0/7 üçlük sayısıyla 19’da kalmasından sonra harika bir savunma yaptı. Art arda +40 puanlık iki maçı olduğunu hatırlatırız.

Chris Paul 26 puanla Suns’ın lideriydi, ancak çabası yeterli değildi ve bu nedenle 16 yıllık kariyerinde ilk kez şampiyonluk kazanma girişiminde unvanın dışında kaldı. Ama önünde NBA’in yeni kralı βασι vardı.

En son haberlere göz atın

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir