Katas: İsrail Federasyonu, Panathinaikos ile anlaşmayı onayladı – Ulusal’da Devam Ediyor

Odette Katas’ın Panathinaikos ile anlaşması kesin ve geriye kalan tek şey Hapoel Kudüs’ten “yeşiller” tarafından ilan edilmek üzere resmi olarak serbest bırakılması.

Takımının 13/1 Çarşamba günü Turk Telekon ile oynayacağı maçtan sonra Katas serbest kalacak ve doğrudan Yunanistan’a gidecek. Aslında, 14/1 Perşembe günü Fener ile deplasman maçında Panathinaikos’un görevinde olmak, aynı gün Türkiye’ye charter ile seyahat eden takımın koçun onunla ilk kez seyahat etmesine yardımcı olan bir şey olmaktan muaf değil. zaman.

Katas: Yerine Hapoel’de bulundu

Ancak, İsrail Federasyonu ile Pazartesi (11/1) günü öğle saatlerinde yaptığı toplantıda, bir Euroleague takımına koçluk yapacağı gerçeğine rağmen, Milli Takım yedek kulübesinde normal şekilde devam etme olasılığını tartıştı. Aslında Federasyon resmi olarak Twitter üzerinden güncellendi Polonya’nın “baloncuğu” nda Romanya (19/2) ve İspanya (21/2) ile oynanan maçlarda normalde Şubat ayının bir sonraki “penceresinde” nasıl olacağı.

Bu, Katas’ın Panathinaikos ile yaklaşan ve İsrail’in National’ı Eurobasket 2022 finallerine götürmesiyle ilgili anlaşması hakkında herhangi bir tarafın ilk resmi bilgisidir. Yeni ekibiyle “pencere” için şimdiden anlaştı ve hala İsrail’i ve Panathinaikos’u nasıl birleştirebileceğini görmek için.

“Yeşiller” 19 / 2’de Moskova’da CSKA’ya karşı oynuyor ve her şey Katas’ın Milli Takım ile olan yükümlülüklerinden dolayı Rusya’da olmayacağını gösterirken, 6. maçın ertelenmesi ile ilgili bir soru işareti de var. Zenit ile Agia Petroupoli’de (17/2).

En son haberleri BURADAN okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir