Katas: “Kötü sonuçlardan sonra iyi tepki verdiğimizi gösterdik”


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Panathinaikos takımı, yarın CSKA ile oynanacak deplasman maçı (14/4, 20.00) göz önüne alındığında Salı (13/4) öğleden beri Moskova’dayken Odette Katas, takımının yaklaşan maçı ve aynı zamanda Zenit ile karşılaşması hakkında yorumda bulundu. .

Analitik olarak:

“Zor bir programımız var. Koronavirüs salgını nedeniyle program biraz çıldırdı. Lavrio’ya karşı bizim için çok önemli bir maç oynadık ve ardından arka arkaya iki zorlu maçı takip ettik. Dünkü maç garipti çünkü nihai sonuçtan daha rekabetçi olduğunu düşünüyorum. Oyunu iki oyuncu olmadan tasarladık ve kadromuzdaki tek klasik oyun kurucumuzdan mahrum kaldık. Zenit muhafızlarında egzersiz yapmak istediğimiz yoğunlukta özellikle belirgin olan bir şey. Yine de ilk dönem dışında rekabetçi ve agresif olduğumuzu düşünüyorum. İkinci ve üçüncü periyotta hakemlerin bize izin verdiği ölçüde daha iyi ve daha saldırgandık. Ancak sonunda kontrolü kaybettik. Zordu. Sonuç hakkında kötü hissediyoruz, ancak her şey kötü değildi. İyi verileri saklıyoruz ve yarın daha iyi sunmayı umuyoruz “.

Zenit’in yenilgisinden sonra bahsettiği saygı ve kendisi için mi yoksa takım için mi ifade ettiği konusunda: “İkisi için. Sanırım hayranlar ne demek istediğimi anlayabilirler. “Bu konular hakkında konuşmamayı tercih ediyorum, ancak bazen daha fazla saygı göstermemiz gerektiğini hissediyorum.”

İfadelerini kapatırken, dedi: “Her şeyden önce tüm sporcuların motivasyonu kazanmaktır. Özellikle bunun ne kadar önemli olduğunu bildiğim Panathinaikos’ta. En önemli oyun değil ama kesinlikle rekabetçi olmak istiyoruz ve kötü bir sonuç geldiğinde takıma gösterdiğimiz gibi iyi tepki veriyor. Diğer takımlar gibi. Pek çok iniş ve çıkışların, sakatlıkların ve gerginliğin yaşandığı bir sezon ama dünkü sonucun bizim için iyi olmadığı açık. Tekrar yolumuza devam etmek istiyoruz.

Sadece üç aydır takımdayım ve genellikle kötü maçlardan ve sonuçlardan sonra iyi tepki veririz. Umarım yarın da aynısını yaparız “.

Papapetrou: “Kayıtsız değiliz”

papapetrou

Ioannis Papapetrou, kendi adına şunları vurguladı:

“Tuhaf, pek çok oyun açısından garip bir dönem, tuhaf geziler tüm takım için çok fazla stres, herhangi bir olumlu veya olumsuz sonuç için bahane kullanmaya çalışmıyoruz, bu yüzden kesinlikle bunun yarattığı bir baskı olduğunu düşünüyorum. mantıklı ama bence iyiyiz ve yarına hazır olmalıyız “.

Zenit’ten önceki oyunla ilgili olarak şu yorumda bulundu: “Oyunun son beş dakikasında yanılmıyorsam 25 sayı aldık, öyle bir şey, biraz kurgusal, sonuç biraz haksız. genel çaba ve genel resim, genel resimden memnun ama bence resmi biraz haksız bir şekilde sonlandıran bir oyundu. “Bunun ötesinde, oynama şeklimizden memnun değiliz. Basit oyunları iddia etmekten ve onları kaybetmekten kesinlikle memnun değiliz. Amaç oyun kazanmak ve bu yüzden yarın bir araya gelip daha iyi bir resim elde etmek istiyoruz. “

Son olarak takımda kayıtsızlık olup olmadığına gelince, “Hayır öyle bir şey yok, bizim takımımızda böyle bir şey yok, kulübün zihniyetinde böyle bir şey yok, böyle bir şey yok. Kulüp tarihinde genel olarak buradaki tüm insanlar için kulübü temsil ediyoruz. Belli ki kötü mağlubiyetler var, büyük kazançlar var ve eşdeğeri bunlar sporda. Oradan bu şekilde kaybetmek kesinlikle uygun değil, kesinlikle mutlu değiliz ve otele ve evimize geri dönmüyoruz ve mutluyuz ve eminim ki ekipteki herkes çalışıyor ve önemsiyor ve ben diyorum ki takımın bu tür görüntülerle kazanması ve kaybetmemesi için güvenle, bu yüzden bu bölüm kesinlikle geçerli değil “.

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.