Kilitleme: A2 ve amatör sporlarda asma kilit (tekrar)


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Çarşamba öğleden sonra (3/3) koronavirüsün yayılmasına karşı hükümet tarafından açıklanan yeni tedbirlerle amatör sporda yeni tedbirler getiriliyor.

Nikos Hardalias’ın açıkladığı gibi, önümüzdeki 2 hafta boyunca sadece Süper Lig, Süper Lig 2, Basket Ligi ve Voleybol Şampiyonaları devam edecek.

Bu, bir sonraki hafta sonu (6-7 / 3) için planlanan A1 Bayanlar’da, aynı zamanda tekrar tekrar başlatmak için finale giren A2 Erkekler için yeniden başlamanın daha da geriye gittiği anlamına geliyor.

A1 Bayanlar, ertelenen PAOK-EFAOZ maçıyla Pazartesi (1/3) gayri resmi olarak başladı, ancak en az iki hafta daha fazla maç olmayacak ve AET, sezon sonuna kadar başına iki maç olacak bir program açıkladı. hafta.

A2 Men’e gelince, çoğu takım antrenmana geri dönmüş ve turnuvanın yeniden başlamasını planlamak için onay beklemiş olsa da, yeni önlemler şampiyonada daha da geriye gidiyor ve bu ne zaman tamamlanacağı veya tamamlanacağı şüpheli.

Bütün bunlar, önceki haftalarda yeniden başlayan veya yakın gelecekte yeniden başlayacak olan tüm amatör turnuvalar için geçerlidir.

Analitik olarak:

Organize spor tesislerinin işletilmesi ve kullanımının askıya alınması. Seyirci olmadan antrenman ve maçlar için tesislerin kullanımı hariçtir. A) Süper Lig ve Süper Lig 2, Basket Ligi ve Voleybol Ligine katılan takımlar ve sadece uluslararası Federasyonların uluslararası Avrupa müsabakalarında. Diğer tüm turnuvalar önümüzdeki birkaç gün boyunca askıya alındı.

Yukarıdaki istisnaların her birinde, haftalık olarak ve her yarış testinden önce, akredite laboratuvarlardan Covid19 için antijen testi içeren zorunlu bir sağlık protokolü takip edildiği sürece mümkündür.

Tesislerin kullanımına, Olimpiyat Oyunlarına hazırlanmaları için EOE ve Yunan Paralimpik Komitesinin önerisi üzerine GGA tarafından verilen nominal tesislerde bulunanlar tarafından izin verilir “.

Ayrıca oku:

Kilitleme: 2, 3 ve 6 kodlarıyla hareket kısıtlamaları (videolar)

En son haberleri buradan görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.