Koronovios: İlkokullar Kapanıyor – E-öğrenme nasıl işleyecek (videolar)

2020-11-14T18: 29: 52 + 00: 00

2020-11-14T18: 29: 52 + 00: 00.

Stefanos Tatsios

14 / Kas / 20 18:29

Eurohoops.net


Stefanos Tatsios

Eğitim ve Dinler Bakanlığı liderliği ve Bakan Niki Kerameos, okullar için ve daha özel olarak ilk ve alt eğitim seviyeleri için duyurular yaptı.


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

THE koronavirüs pandemisi Ülkemizde son haftalarda yükselişte ve bunun sonucunda ikinci kilitlenme Ülkemizde geçen Mart ayının ilkinden ve tabii ki eğitim kısmı büyük ölçüde etkileniyor.

Duyurusundan sonra Ülkenin Lise ve Spor Salonlarının kapatılması ve uzaktan eğitim yoluyla öğretmek, Eğitim Bakanlığı verdiği resmi basın toplantısında duyurdu Bakan Niki Kerameos, 16/11 Pazartesi gününden itibaren hem İlkokulların hem de Anaokullarının kapatılacağını söyledi 30 Kasım’a kadar bu, ülke çapında kilitlemenin kaldırıldığı tarih.

Aslında Bakan’ın sözleri, pandemi nedeniyle kapatılan daha küçük eğitim kademelerinde e-öğrenmenin nasıl işleyeceğine ve eğitim televizyonunun önemli rol oynayacağına işaret ediyordu.

Duyuruları görün:

Aynı zamanda Ülkenin Başbakanı Kyriakos Mitsotakis bugün (14/11) tanıştığı Başpiskoposluk bürolarını ziyaret etti Başpiskopos Jerome ile Yunanistan’da koronavirüs pandemisinin tedavisi ve gelişimi ile ilgili konuları tartıştı.

Raporu görün:

En son haberleri buradan okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.