LaVar Ball, Oğulları İçin Michael Jordan’a Baskı Yapıyor


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

LaMelo Ball, çaylak sezonunda Charlotte Hornets formasıyla dikkatleri üzerine çeken bir performans gösteriyor. Bu da son günlerde Ball kardeşlerin babası LaVar’ın sesini daha çok duymamıza sebep oldu.

LA Times’tan Andrew Greif‘e açıklamalarda bulunan LaVar Ball, oğullarının Charlotte’a bir araya gelmesini umut ettiğini dile getirdi. Ball, sezon boyunca Hornets sahibi Michael Jordan’a çocuklarını takımında bir araya getirmesi için baskı yaptığını ifade etti.

LaVar, çocuklarının bir arada oynamasını istediğini uzun süredir dile getiriyordu. Ancak bunun gerçekleşmesi ne kadar kuvvetli bir ihtimal o belirsiz. Yaz döneminde sınırlı serbest kalacak Lonzo Ball’u Hornets, serbest oyuncu pazarında kadrosuna katabilir. Bununla birlikte New Orleans Pelicans‘ın oyun kurucu için takas aradığına dair haberler de gündeme gelmişti.

Hatta LaVar Ball, ESPN’e yaptığı açıklamalarda “Ne olacağını bilmiyorum ama umarım Lonzo takas edilir. Oğlumu şu anda oynadığı gibi izlemeyi sevmiyorum. Lonzo, New Orleans’a tahammül edemiyor.” ifadelerini kullanmıştı.

Ball kardeşlerin ortancası LiAngelo ise şu anda NBA’de oynamıyor ve Hornets’in ona sözleşme vermesi pek de olası gözükmüyor. Ancak belki LaVar, Michael Jordan’ı ortanca oğlunu da takıma getirmesi için ikna edebilir.

Ball kardeşlerin üçünü birden aynı takımda oynarken izlememiz bu yüzden pek de ihtimal dahilinde gözükmüyor. Ancak son günlerde yaşanan gelişmelerle Lonzo ve LaMelo’yu aynı takımda izlememizi sağlayabilecek senaryolar da mevcut.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

NBA gündemindeki son gelişmeler için tıklayın!

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir