Luka Doncic: “Çok fazla şikayet ediyorum”


Johnny Askounis / info@eurohoops.net tarafından

Dallas Mavericks’in Brooklyn Nets’i arka arkaya dördüncü mağlubiyete zorlamasının ardından Luka Doncic, NBA maçları sırasında hakemlerle olan etkileşimlerini tartıştı. Geçen sezon belirlenen kişisel hedefe benzer şekilde, protestoları azaltmak için çalışma sözü verdi ve 2019-20’de büyük ölçüde 13 teknik faulle sonuçlandı. 2020-21’de 15 daha sorumlu tutuldu.

“Çok fazla şikayet ediyorum” TNT ile bir oyun sonrası röportajında ​​itiraf etti, “Sakin olmalıyım ve hakemlerle konuşmamalıyım.”

22 yaşındaki Donciç, oyun sonrası basın toplantısında ayrıntılı bilgi verdi.

“Yapmamam gereken bir şey olduğunun farkındayım,” ekledi, “Oyunlardaki tüm duygulara rağmen, belli ki durmam gerekiyor. Duygular olmadan sahada benim için çok zor. Bunu yapmak zor ama bunun üzerinde çalışmalı ve çok daha iyi olmalıyım. “

Nets’e karşı 7/22 saha golüne tutulan 24 sayı ile sona erdi. On ribaund, sekiz asist ve iki top çalma, Mavericks’in Normal Sezonda sadece altı maç kala önemli bir galibiyet almasına yardımcı oldu. Ekibi şu anda Batı Konferansı’nda Los Angeles Lakers ve Portland Trail Blazers’ın önünde bir galibiyetle beşinci sırada yer alıyor.

Sloven yıldızı, 2018 Draftı’nın 3. seçimiyle seçilmekten üç yıl önce ayrıldı, ancak üç ay önce 22’ye döndü. Kararlı ve duygularını kontrol etmede ve sahada gelişmesi muhtemel, her anın tadını çıkarıyor.

“NBA’e hakim olmaktan çok uzağım,” genç NBA hayranları için bir ilham kaynağı olduğunu söyledi, Sadece her gün eğleniyorum. Burada olmayı hayal bile etmedim. Bu bana inanılmaz geliyor. “

Dallas, Cuma günü Cleveland Cavaliers’a ev sahipliği yapacak.

Fotoğraf Kredisi: Getty Images

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.