Mavericks: Dragic ile Devirmek

2021-09-04T08:49:39+00:00

2021-09-04T08:49:39+00:00.

Dimitris Minaretzis

04/Eyl/21 08:49

Eurohoops.net


Dimitris Minaretzis

ABD’den gelen haberlere göre her şey Goran Dragic’in Toronto Raptors’tan ayrılacağını ve Dallas Mavericks’e Luka Doncic ile tekrar karşılaşması için imza atacağını gösteriyordu. şimdi tamamen farklı bir durumdan bahsediyorlar…


Tης Eurohoops ekibi/ info@eurohoops.net

Tüm bilgiler, 35 yaşındaki Goran Dragic’in, Kyle Lowry karşılığında transfer ettiği Toronto Raptors ile anlaşmayı kabul edeceğini söyledi. Kısa bir süre sonra, Slovenya Milli Takımı’ndaki “çocuğu” olan ve birlikte Eurobasket 2017’nin fethine yol açan 22 yaşındaki Luka Doncic ile tanışmaya gidecekti. Bir sonraki Eurobasket’in kazanmadığı için hala Avrupa şampiyonular. yer.

Ancak yeni bilgiler, Dragic’in Mavericks’e imza atmayacağını söylüyor – Luca’nın çok istediği bir şey ama takımın ona ihtiyacı vardı çünkü “Magician”ın yanında iyi bir koruma arıyordu – ve aslında olası bir satın alma için tartışmalar daha kontratı başlamadı bile. bu onu serbest bırakırdı.

Raptors, Dragic’in Fred Van Wlit’in yanında kilit oyuncu olmasını istiyor, ancak bu, deneyimli Sloven’in Mavericks’te önemli bir rol oynamayacağı anlamına gelmiyor. Ancak, birçok şey değişebilir, bu yüzden herhangi bir hamleyi hafife almayalım.

En son haberleri görün

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.