NBA Sezon Öncesi Maçları Hangi Kanalda

NBA 2020/21 sezonu öncesi oynanacak maçlar başlıyor. Geçtiğimiz sezonu Los Angeles Lakers şampiyon olarak tamamlamıştı. NBA’de şu anda en çok şampiyon olan iki takım ünvanı 17 adet ile Boston Celtics ve Los Angeles Lakers arasında paylaşılıyor. Los Angeles Lakers ve Celtics’i 6’şar şampiyonlukla Chicago Bulls ve Golden State Warriors, 5 adet şampiyonlukla San Antonio Spurs takip ederken, Detroit Pistons, Miami Heat ve Philadelphia 76ers’in 3’er şampiyonluğu bulunmaktadır.

277 gün sonra nihayet ekranda canlı olarak NBA basketbolu olacak.

GS Warriors – Denver Nuggets

Salgınla değişen 2020-21 programı nedeniyle hızlandırılmış hazırlık kampı göz önüne alındığında, Warriors’ın yeni oyuncularının ne kadar oyun süresi alacağı belli değil. Draymond Green ve James Wiseman, diğer takım arkadaşlarına kıyasla kampa geç bir başlangıç ​​yaptılar ve koç Steve Kerr, sezon öncesi herhangi bir şeyi ön görmenin pek olası olmadığını söyledi.

Cumartesi günkü Denver Nuggets maçından sonra, Warriors, Sacramento’da Kings’e karşı bir maç oynayarak sezon öncesi kampını kapatacak. Golden State’in normal sezon açılışı 22 Aralık’ta Brooklyn’de Nets’e karşı olacak.

Nba Maçları Nereden İzlenir? Tıklayın

NBA Sezon Öncesi Maçları Hangi Kanalda

Peki, NBA sezon öncesi maçları hangi kanalda yayınlanıyor? NBA TV ve Bilyoner TV’den NBA sezon öncesi maçlarını izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tüm Güncel NBA Haberleri için Tıklayın

 

NBA Sezon Öncesi Maçları Hangi Kanalda” hakkında 6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir