Omri Caspi’ye veda: “Basketbol bana çok şey verdi…” (fotoğraf)


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Bu yaz, Vassilis Spanoulis, Giannis Bourousis, Nikos Zisis, Felipe Reges, Fernando San Emeterio ve Milenko Tepic’in sporu bıraktığını açıklamasının ardından Avrupa basketbolu için tarihi bir öneme sahip olacak şekilde gelişiyor.

33 yaşındaki forvet, Maccabi’nin tarihi lideri Simon Mizrahi’nin de hazır bulunduğu resmi bir basın toplantısında sahadan çekildiğini duyurdu ve kulübün taraftarlarına ve tüm İsrail’e veda etti. .

Omri Caspi, basketbola tüm bu yıllar boyunca kendisine hizmet ettiği için teşekkür etti. Savaşçılar ve Grizzlies.

Maccabi ile 2020 ve 2021’de Avrupa’ya dönüşünden sonra ikisi arka arkaya olmak üzere toplam dört şampiyonluk kazanırken, bu yıl Giannis Sfeiropoulos’un rehberliğinde İsrail Kupası’nı da kazandı!

Ne dediğini ayrıntılı olarak:

“Basketbol bana bunca yıl çok şey kazandırdı. Çocukken arkadaşlarımla ve nedenini bilmediğim ama 18 numaralı formasıyla oynayan ağabeyimle Yavnev’de oynamaya başladım ve bugün 18 Temmuz’da emekli oluyorum. Maccabi ailesi için bana profesyonelliği, sıkı çalışmayı ve ne pahasına olursa olsun kazanmayı öğreten bir kulüp olduğunu söylemek istiyorum. Bana öğrettikleri tüm bu değerleri her zaman takdir edeceğim” dedi.

Maccabi’nin geri çekilme görüntüsü:

En son haberleri buradan okuyun

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.