Real Madrid notları – Barça


İçin Alex Molina / info@eurohoops.net

Real Madrid

Fabien Konuşmacı – Referans – 4 – Oynanan 8 dakika içinde Fransız için üçlü sayı, iki kaçırılan serbest atış ve biraz daha fazlası.

Alberto AbaldeVital – 7 – Real Madrid’in en çok yönlü oyuncularından biri son dakikalarda üs rolünü üstlenmekten sorumluydu. Üçlüleri Beyazları oyunun birkaç dakikasında oyunda tuttu.

Alex Tyus – Şanssız – 6 – İlk yarıda Mirotic’e karşı büyük bir savunmanın ve hücumdaki bazı güzel dakikaların ardından, Kuzey Amerikalı tamamen tek başına sepete dönük aptalca bir oyunda sakatlandı ve geri dönmedi.

Nicolás LaprovittolaGönderildi – 5 – Calathes ve özellikle Hanga, Arjantinliyi ellerinden geldiğince düşük noktaya götürdü. Saldırıdaki katkısı iki üçlü ile sınırlıydı.

Felipe Reyes – Puanlanmadı – Piste çıkmadı.

Carlos Alocen – Arsız – 7 – İlk çeyrekte Real Madrid’in en öne çıkan oyuncularından biriydi. Tek dezavantajı, oyunun sona erdiği 5 mağlubiyet.

Gabriel Deck – Sorunlu – 8 – Garuba’nın yerinde Calathes’i savunmakla görevli Arjantinli, üçlüleriyle hem içeride hem de dışarıda bir tehditti ve hücum ribaundunda Barça için bir problemdi.

Usman Garuba – Faltorro – 5 – Faullerine çok şartlı olarak, bugün beyazların hakim olduğu bir istatistik olan ribauntta takıma yardım etti.

Jaycee CarrollTiksindirici – 6 – İkinci yarıda çıktı ve sadece saldırıdaki varlığı Barça için bir tehdit haline geldi, yerel halkın Tavares’i içeride bulmak için yararlandığı bir durum.

Walter Tavares … İmparatorluk – 9 – Oyunun açık ara en iyisi. Oyun üzerindeki etkisi normal olarak istatistiklere yansımıyorsa (rakiplerin onu bölgede görüp kaçtığı her şey için), bugün sayısal olarak da en iyisi oldu: 18 sayı, 11 ribaund, 3 asist ve baş ağrısı Barça.

Trey Thompkins – Eksik – 2 – Üç atış denediği, kaçırdığı üç atışla on beş dakikadan fazla oynadı. Real Madrid’in ondan çok daha fazlasına ihtiyacı var.

Jeffery Taylor – Verimsiz – 5 – Takıma katkısının esas olarak soyut olduğu doğru, ancak oynadığı 24 dakika ile takımının 5 sayı ve 2 asistten çok daha fazlasına ihtiyacı var.

FC Barcelona

Brandon Davies – Geçti – 4 – Oriola ve Tavares, Amerikanın tostunu yedi. Faul problemleri de yardımcı olmadı ve 10 dakika oynayamadı.

Leo Westermann – Derecelendirilmedi – Piste çıkmadı.

Adam Hanga – Kurban – 6 – Her zaman olduğu gibi, Macar takımın hizmetindeydi. Ribaund katkısıyla telafi ettiği şuttaki kötü yüzdeler.

Leandro BolmaroPuanlama yapmadan – Piste çıkmadı.

Rolands Smits – Faydalı – 5 – İstatistik sayfasında parlamamaya alışkın olan Jasikevicius’un en sevdiği oyunculardan birinin neredeyse hiç sayısal girdisi yoktu. Letonya için bir üçlü ve iki ribaund, bugün Oriola ve Mirotic ile aynı pozisyonu paylaşırken parlaması zor.

Pierre Oriola – Yönlendiren – 9 – Hem sayı hem de liderlik açısından. Madrid’e karşı oynayan tüm takımlar, Tavares’i üçe katlamaya zorlayarak cezalandırmaya çalışıyor, ancak kimse Oriola’nın bu görevden sorumlu olmasını beklemiyordu. Tárrega bugün üç üçe kadar sayı attı ve bu her zaman olduğu gibi Barça’nın moralini yükselten smaçlar şeklinde enerji ve iç sepetler sağladı.

Alex AbrinesKovuldu – 5 – Faullerin sorunları, Mayorka’nın katkısını büyük ölçüde azalttı ve erken faul için gönderilen sıraya gitti.

Cory Higgins … Yanıp Sönüyor – 6 – Kupa MVP’sini kazandıktan sonra Madrid’e dönüyordu ve Higgins’in bugünkü maçı en net maç değildi. Barça atağında ağırlığı az olan 8 sayısının yarısı serbest vuruştan geldi.

Kyle Kuric – Sigorta – 7 – Zaten alışılmış olan harici güvenilirliğinin dışında (bugün 3 / 4’lük üç sayı), Kuzey Amerikalı takıma ribauntta yardımcı oldu ve takımın en iyi ikinci ribaund oyuncusu olan 5 çuval aldı.

Víctor Claver – Asistan – 5 – Sahibi, Valensiyalı’nın katkısı, noktalar dışında her yönden olmuştur. Oynadığı 11 dakikadan biraz fazla süresiyle, sahada bulunduğu dakikalarda Deck’e verdiği iyi savunma Barça’ya en büyük katkısı oldu.

Nikola Mirotic – Artan – 8 – Oyuna çok karışık bir başlangıç ​​yaptıktan ve elverişsiz durumlarda gol atmaya çalıştıktan sonra, Karadağlı oyuncu kendini ikinci yarıda daha iyi şutları seçmek için düşük görevde oyun dağıtmaya adadı ve hatta savunmada belirleyici oldu.

Nick Calathes – Discreto – 6 – Oyuna, özellikle skor seviyesinde harika bir başlangıç ​​yapmasına rağmen, Yunanlı oyuncu bugün çok ihtiyatlı davrandı. 11 puana rağmen 3 asisti normalden az ve ritmini empoze etmeyi başaramadı.

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir