Sertaç Şanlı: “Barça seni aradığında gitmelisin”

2021-07-13T23:54:44+00:00

2021-07-13T23:58:11+00:00.

Alex Molina Perello

13/Tem/21 23:54

Eurohoops.net


Alex Molina Perello

Türk pivot, Barça kulübünden telefon geldiğinde iki kez düşünmediğini ve gelecek sezon hedefinin her şeyi kazanmak olduğunu garanti ediyor.


Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Sertaç Şanlı, Barcelona’nın kendisiyle sözleşme imzalamasını isteyen çağrısını reddedemeyeceğine dair güvence verdi. “Barcelona dünyanın en büyük kulüplerinden biri. Barcelona seni istediğinde, iki kere düşünemezsin. Barça seni aradığında gitmelisin, onlara katılmalısın”, Barça oyuncusu olarak yaptığı ilk röportajda Türk pivotunu garantiledi.

Şanlı, Türkiye dışındaki ilk deneyimi için Temmuz ayı başlarında Barcelona ile iki yıllık sözleşme imzaladı. Ataman için iç saha maçında son seçeneklerden biri olarak başlamasına rağmen Şanlı, Türkiye BSL ve Euroleague şampiyonu Efes de Şanlı’nın Barça’nın cellatı olduğu maçında ağırlık, dakika ve alaka kazanıyordu.

“Temelde, her şeyi kazanın”Şanlı, hedefleri sorulduğunda yanıtladı. “Barcelona genellikle her şeyi kazanır: futbol, ​​basketbol, ​​hentbol. Tüm sporlarda her şeyi kazanmak istiyorlar. Önümüzdeki sezon da bunu yapmak istiyoruz” dedi.

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.