Söyle ve yap Draymond Grid: Onları mandallara asın! (fotoğraflar)


Vangelis Papadimitriou tarafından/ info@eurohoops.net

ABD Takımı bu yılki Olimpiyat Oyunlarında bir kez daha altın madalya kazandı. Greg Popovic’in takımının eleştirileri sertti ve yeni bir başarısızlık bekleyen pek çok kişi vardı.

Ancak Kevin Durand ve şirketi, onları mümkün olan en iyi şekilde reddetti. Ve böylece, Draymond Green’in büyük anı geldi.

Sonuçta ilan etmişti.

“Birçok insan yanıldı. İnanın kim olduklarını yazacağım. Bir şey söylerken yakaladığım kişiyi yayınlayacağım. Artık kimse kimseyi sorumlu tutmuyor, ben yapacağım”

Ve evet, yaptı!

Kendrick Perkins ile başladıktan sonra, ÇOK daha fazla Team USA yarışmacısı ile devam etti.

“ABD’de spor izlemek için televizyonu açıyorsunuz ve Kendrick Perkins gibi bize meydan okuyan adamlarınız var. Onlara bağlılığı öğretmek gerekir. Ülkenize destek olmaya ne dersiniz? Ama oyuncular milli takıma gelip oynamadıklarında ‘Ah, sen ülkeni temsil etmelisin’ diyorlar. Ve kaybettiğinizde, yolunuza küçük bir engel çıktığında herkes ‘Ah, ABD’ye ulaştılar’ diyor. Ve sen Amerikalısın. Buna göre davranın. İşini yap. Gazetecilikte yapmanız gerekeni yapın. İşini yapmak zorunda olduğunu anlıyorum. Ama ayrı bir topluluktan bahsettiğinde, doğru söylesen iyi edersin.”

Ülkelerinde değil, Luka Doncic’e “bahse girenler” de vardı.

Tanınmış NBA analisti Colin Cowcherd radarından kaçmadı. O ne yazdı? Gümüş madalya için yaptığı tahminin… iyimser olabileceğini!

“Konuşmak için acele ettin”, altın madalyaya açıkça inanan Timote Louau-Cabarro’ya gecikmeli bir şekilde yanıt verdi.

“Kazananları değil, ağlayanları eğitiyoruz”, prömiyerin Fransa’ya yenilmesinden sonra bir Twitter kullanıcısı tarafından yazılmıştır. Ne istedi?

Green, oyuncuların Greg Popovic’ten memnun olmadığı söylentisini de beğenmedi. Ve haksız yere değil. Sonuçta Durand efsanevi koçu savunmak istedi.

En iyisi sona bırakıldı. Durand’ın takımın ihtiyacı olan şey olmadığını söyleyen biri nasıl tepki verdi?

“Huzura!!!”

En son haberleri burada görün

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.