Spanouli’deki İspanyol gazeteci: “Sizden acı çekmek bizim için zevkti”


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Birçoğu harika olanın nihayet ne zaman karar vereceğini merak ediyor Vassilis Spanoulis devasa kariyerini tamamlamak için, ertelenmesi beklenmeyen bir şey biliniyor.

Aslında efsanesinin ortaya çıkmasından birkaç saat sonra Olimpiyat karşı oyun için Madrid’de Gerçek için Euroleague, Planetacb.com’dan İspanyol gazeteci Javier Rodrκεguez, “Κill Bill” kariyerinde değil, aynı zamanda ondan edindiği anılarda ve duygularda.

Yazdıklarını ayrıntılı olarak:

“Bu nedenle, Vassilis Spanoulis’in son maçlarını izlediğimize dair söylentiler var. Real Madrid’e baş ağrısı veren oyuncu, Cuma akşamı son kez WiZink Center’da forma giydi.

Lanetli salgın … Sadece neden olduğunuz ve maalesef neden olmaya devam ettiğiniz acı için değil, bizi mahrum bıraktığınız şeyler için de. Real’in arkadaşlarını zevkle yapacaklarından emin olduğum bir şeyi yapma fırsatından mahrum ettin. Tüm zamanların en korkulan oyuncularından birine son bir kez saygı gösterin. Vassilis Spanoulis.

Spanoulis’in kariyerine genel bakış, akıl almaz başarılar elde ettiği için çılgınca. Onlarla zaman kaybetmeyeceğim. Sonsuza dek yüzünü ve Real’e karşı oynadığı maçları hatırlamak istiyorum. EuroLeague finalleri nasıl unutulur. Onları nasıl unutabilirim …

Mayıs 2013’te Londra’da yapılan ilk savaş. İlk başta unvanın İspanya’nın başkentine geleceğine inandık, ancak dönüşün ve Olympiacos’un unvanı kazanmasının ana nedeni K Kill Bill değildi ve Real’i iki yıl daha beklemeye zorladı.

Real sonunda intikam almayı başardığında Mayıs 2015’ti. Gezinme korkusunu hissederek başlığı kutlamak için! Spanoulis’in son sepeti koyabileceğini hissettim. Asla pes etmeyen bir adam. Bu Avrupa Şampiyonası Real’de sona erdi ancak Spanoulis sonraki yıllarda efsanesini büyütmeye devam etti.

Şimdi, Nisan 2021’de son kez Madrid’e geldi. Yine bir oyuncu olarak kalitesinden örnekler bırakmayı başardı, devasa kariyerinde sahip olduğu ciddi kişiyi asla kaybetmedi. Başka bir eski yoldaş ve savaş alanındaki büyük rakip Felipe Reyes’ten başka bir stoper aldı. Bartzokas ona son saniyelerde bir değişikliği geçtiğinde eksik olan tek şey, bir stadyumda dolu olması gereken bir alkıştı. Sonsuza kadar taşıyacağımız bir utanç!

Her şey için teşekkürler sevgili rakibim… Sizden acı çekmek bizim için zevkti… “

En son haberleri buradan okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir