Stephen Curry: “Kazanmak İçin Warriors’tayım”

2021-08-04T22:33:47+00:00

2021-08-04T22:33:47+00:00.

Arma Kaynar

04/Ağu/21 22:33

Eurohoops.net


Arma Kaynar

Golden State Warriors’ta Stephen Curry’nin tek hedefi kazanmak…


Eurohoops Ekibi tarafından / info@eurohoops.net

Golden State Warriors ile 5 yıllık yeni bir kontrat imzalayan Stephen Curry, açıklamalarda bulundu.

Yıldız oyuncu, kariyeri boyunca toplam değeri 200 milyon dolar değerinde 2 tane kontrat imzalayan ilk oyuncu oldu. İmzaladığı yeni kontrat hakkındaki düşüncelerini paylaşan Curry, “Son 12 yılda yaşananlara baktığımız zaman şu anda olduğum yerden çok mutluyum. Takım olarak şampiyonluk penceremizi genişletmek istiyoruz. 5 yıl daha Warriors‘ta oynarsam 38 yaşıma geleceğim. Bu da kariyerimle alakalı koyduğum hedefleri başaracağım anlamına geliyor.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Golden State’in 2021 NBA Draftı’nda yaptığı seçimler hakkında da konuşan Curry, “Bütün seçimlerimizi çok beğendim. Onları erkenden takıma adapte edip geliştirme şansımız var.” yorumunu yaptı.

Warriors’ın organizasyon olarak kazanma hedefine olan bağlılığı hakkında da konuşan Curry, “Organizasyon olarak çabalıyoruz. Sadece şampiyonluk tartışmalarda olmak yeterli değil. Eğer herkes bu düşünceye sahip olmazsa bir sorun var demektir. Eğer durum böyle olsaydı 5 yıllık anlaşma imzalamazdım. Kazanmak için buradayım.” açıklamalarını yaptı.

Geçen sezonu MVP adaylarından birisi olarak bitiren Stephen Curry, kariyerinin en iyi sezonlarından birisini geçirmişti. Klay Thompson’ın da sakatlığından dönmesiyle birlikte Warriors’ın önümüzdeki sezon Batı Konferansı’nın iddialı ekiplerinden birisi olması bekleniyor.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

NBA gündemindeki son gelişmeler için tıklayın!

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir