Ağlar, Mike James için olası bir hedef olarak ortaya çıkıyor


Antonis Stroggylakis ve Dionysis Aravantinos / info@eurohoops.net tarafından

Eurohoops’un öğrendiği gibi, bu sezon Euroleague’in önde gelen golcüsü Mike James, Brooklyn Nets ile sonuçlanabilir.

James, Rus takımının teknik direktörü ve oyuncuyu takımdan çıkarma kararı alan Dimitris Itoudis ile olan ikinci anlaşmazlığın ardından Mart ayında CSKA tarafından süresiz olarak cezalandırıldı. Kuzey Amerikalı gardiyan daha sonra CSKA ile 2023 yılına kadar yürürlükte olan ve 30 yaşındaki oyuncunun NBA’e dönüşünü memnuniyetle karşılayacak bir sözleşmesi olmasına rağmen Amerika Birleşik Devletleri’ne dönmeye karar verdi.

NBA’deki son tecrübesi, 32 Suns ve 4 Pelicans formasıyla oynadığı 36 maçta oynadığı yaklaşık 20 dakikada ortalama 9,3 sayı, 3,5 asist ve 2,5 ribaund ortalamaları aldığı 2017-18 sezonunda yaşadı. O sezonun ardından, Alphonso Ford’un 2019’da yarışmanın en skorer ismi olarak kazandığı Olimpia Milano’da oynamak için Avrupa’ya döndü.

Nets, son aylarda NBA ringini kazanmak için en büyük adaylardan biri haline geldi. Son yenilgisinin içeriden bir oyuncuyla ilgili olmasına rağmen -Aldridge birkaç gün önce emekli oldu-, dışarıdaki pozisyonlarda birden fazla sakatlık olması bir oyuncuyla sözleşme imzalamayı gerekli kılıyor.

Brooklyn’in genel müdürü Sean Marks, franchise’ın kadroyu güçlendirmek istediğinden bahsetti. “İster büyük, ister küçük veya her ikisi de olsun, ihtiyaçlarımızın ne olduğunu görmeliyiz ve bir karar vereceğiz”

Son ve son cezasından önce, James Euroleague’de ortalama 31:10 dakikada 19,3 sayı, 5,7 asist ve 3,1 ribaund ortalamalarıyla yarışmanın MVP’sini almaya açık adaylardan biriydi.

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.