Curt Cobain: FBI 27 yıl sonra ölüm dosyasını yeniden açıyor

Curt Cobain: FBI 27 yıl sonra ölüm dosyasını yeniden açıyor

2021-05-11T22: 27: 40 + 00: 00

2021-05-11T22: 27: 40 + 00: 00.

Stefanos Tatsios

11 / Mayıs / 21 22:27

Eurohoops.net


Stefanos Tatsios

Büyük Nirvana müzisyeni ve solisti Curt Cobain’in ölü bulunmasının üzerinden 27 yıl geçti, ancak FBI ölümünün ayrıntılarını inceleyerek davasını yeniden açmaya karar verdi.


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

90’lı yıllarda Nirvana ile kendi silinmez izini bırakan büyük ve rock sahnesinin büyük yıldızı, 5 Nisan 1994’te henüz 27 yaşında, kariyerinin zirvesinde, resmi nedeni intihar olmak üzere hayata veda etti.

Yıllar boyunca pek çok komplo teorisi olmuş olabilir, bunların çoğundan bahsetmeye değmez, ancak FBI son günlerde yetkililere ölümüyle ilgili isimsiz mektuplar içeren 10 sayfalık dosyaları yayınlamaya karar verdi. .

Aslında, 2013 yılında FBI’a gönderilen ve yetkililerin bahsettiği mektuplardan biri“Sevgili ilgili taraf, Kurt Cobain davasında büyük bir adaletsizliğin yapılmış olabileceğine inanıyorum. “Seattle Polis Departmanının resmi hikayesi, kendi canına kıymasıdır, ancak bunda birçok cevaplanmamış soru ve çelişki vardır.”

“Seattle polisi ve medya tarafından uzun süredir πληροφορ informationς bilgilerinin göz ardı edildiğini ve susturulduğunu hissediyorum. Kurt Cobain’in ölümünün yeniden gözden geçirilmesine yardımcı olacağınızı ümit ederek size yazıyorum. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayran, ölümün etrafındaki çelişkilerin bir kez ve tamamen ortadan kalktığını görmeyi çok ister. “Amerika Birleşik Devletleri’nde böyle bir adaletsizliğe izin verilebileceğine inanmak üzücü.”

Açıkçası, soruşturmalar devam edecek, ancak tabii ki vaka çok zor ve o zamanlar uyuşturucu ve alkol bağımlısı olan Cobain’in intiharının nedeninden farklı bir şeyi kanıtlama şansı çok az.

En son haberleri buradan okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir