“Denizli’ye Avrupa Takımları Getirmeyi Planlıyoruz”

2021-08-22T15:40:59+00:00

2021-08-22T15:40:59+00:00.

Can Bedel

22/Ağu/21 15:40

Eurohoops.net


Can Bedel

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te hedef net.


Eurohoops Ekibi tarafından / info@eurohoops.net

ING Basketbol Süper Ligi’nin yeni ekibi Merkezefendi Denizli Basket’te  Asbaşkan Veli Tefenlili ve Gökhan Gökşin, DHA’ya açıklamalarda bulundu

Kamp döneminin ardından Süper Lig ‚de sezonun ilk maçını 25 veya 26 Eylül’de son EuroLeague ve lig şampiyonu Anadolu Efes‚le deplasmanda oynayacak Denizli temsilcisinde Asbaşkan Veli Tefenlili ve Gökhan Gökşin, açıklamalarda bulundu. „Biz planlarımızı 3-4 sene üzerine yaptık“ diyen Veli Tefenlili, „Hedefimiz sadece Süper Lig’e çıkıp geri dönmek değil. Biz hedefimizi uzun vadede Avrupa’da kupalar olarak belirledik“ ifadelerini kullandı.

tefenili, „Önümüzdeki dönemlerde ciddi anlamda Denizli’ye çok iyi Avrupa takımlarını getirmeyi arzuluyoruz. Süper Lig’de ilk yılımız. Bu sezon ayağımızı yere sağlam basalım yeter. Ütopik hedefler peşinde değiliz. Tüm takımlara saygı duyan bir takımız. Denizli halkı bize inanıyor ve güveniyor. Hep birlikte başaracağız“ açıklamalarını yaptı.

Gökhan Gökşin ise ilk sezonlarını sıkıntısız geçirmek için planlama yaptıklarını belirtti. Gökşin,„Denizli halkının gurur duyacağı bir organizasyon yarattık. Seyircimizle de buluşarak çok güzel bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum. Kombine bilet satışlarımıza olan ilgi devam ediyor“ dedi.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.