DeRozan eleştirmenlerden: Birçoğu muhtemelen hiç basketbol oynamadı

2021-08-14T22:58:15+00:00

2021-08-14T22:58:15+00:00.

Antonis Stroggylakis

14/Ağu/21 22:58

Eurohoops.net


Antonis Stroggylakis

DeMar DeRozan, kendisini Bulls için uygun görmeyenlere oldukça güçlü bir tepki verdi.


Eurohoops ekibi tarafından/ info@eurohoops.net

DeMar DeRozan, eleştirmenlere ve özellikle Chicago Bulls’a ne kadar başarılı bir şekilde uyacağını ve yeni aldığı Lonzo Ball ve Zach LaVine paketinin doğru karışım olup olmadığı konusunda şüpheci olanlara yanıt verdi.

Bir Bulls oyuncusu olarak ilk medya yayınında DeRozan, kendisini ve takımın geri kalanını neden endişelendirmediğini açıkladı ve kendisinin ve takım arkadaşlarının aynı kazanma zihniyetini paylaştıkları sürece birlikte iyi anlaşacaklarını açıkladı.

Boğa Başına:

Bu basketbol,” dedi DeRozan omuz silkerek. “Buna uy, buna uy” diye eleştiren birçok insan, muhtemelen hiç basketbol oynamamış bile. Basketbolcu olarak dışarı çıkarsın, parkta oynarsın. En iyilerinden bazıları, oraya gidip rekabet ettiğini bile bilmediğin adamlara karşı. Ama benim için herkes aynı zihniyetteyse ve kazanmak istiyorsa, uyum önemli değil. Çünkü nasıl olması gerekiyorsa bir araya gelecek ve işe yarayacak çünkü günün sonunda ortak payda kazanıyor. Bu zihniyete sahipseniz, her şey süreç içinde nasıl çözülmesi gerektiğini çözecektir ve kimyanın inşa edildiği yer burasıdır. ‘Oh, bu uyum’ ile ilgili tüm bu şeylere asla gerçekten kapılmam. Bu bu bu.’ Günün sonunda, kazanma zihniyetini getiriyorsunuz ve her şey olması gerektiği gibi bir araya gelecek.”

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir