Derrick Rose: Onu MVP yapan tarihi “lansman” sezonu! (video-fotoğraf)


Stefanos Tatsios / info@eurohoops.net tarafından

Jordan, Pipen ve Jackson’ın “altın çağı” ndan sonra Bulls, NBA’de zor yıllar geçirdi, ancak 2008’den itibaren şampiyonluklar ve gösteriler için iyimserlik ve umut, Draft aracılığıyla ümitli yetenekli Guard Derrick’i seçtikten sonra Chicago’ya geri döndü.

Rose ilk andan itibaren harika bir kariyer yapacağını ve “boğaları” alt edeceğini kanıtladı, ancak 2010/11 sezonunda dünyanın en iyi koruyucusu ve en iyi oyuncularından biri olduğunu doğruladı.

Durdurulamaz ve etkileyici atletizmiyle genç Derrick Rose normal sezonu 81 maçta 25 sayı, 7,7 asist, 5,1 ribaund, 1 top çalma ve 0,6 blok ile tamamladı ve Bulls’u 62-20 rekorla Doğu’nun zirvesine taşıdı. tüm NBA sıralamasında da birinci sırada!

Chicago’nun teknik direktör Tom Thibundo ve lider Rose yönetimindeki zorlu rotası, uzmanları ve taraftarları lig için tarihi bir anda ona o sezonun MVP’si olarak adlandırmaya zorladı. Tam olarak 10 yıl önce (2011’in 3 / 5’i) Derrick Rose 23 yaşına gelmeden en genç en değerli oyuncu oldu.

Tabii ki bundan sonra herkesin bildiği gibi Rose’un kariyeri, sakatlıkları nedeniyle yaşanan talihsizlikler nedeniyle herkesin beklediği gibi ilerlemedi ama bugün bile NBA için harika bir insan ve takımlar için fark yaratabilecek bir oyuncu. mücadele.

Her neyse, Derrick Rose’un o yılı kendisi ve Bulls arkadaşları için unutulmaz olacak ve önümüzdeki yıllarda onunki gibi olmayacak επό

En son haberleri buradan okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir