EuroCup: Prometheus için 0/2, Venezia Bramos veya Partizan’a karşı “parti”!

EuroCup’ta yeni sezon pek iyi başlamadı Makis Giatras’ın Prometheus’u Patras’ın galasında G.Kanarya Adaları büyük bir farkla mağlup edildi (78-51) İtalya’da Trento’dan 2. maç için.

Trento – Prometheus 78-51: İtalya’da Patras’ta Çarpışma

D Grubu’nun programı ve puanı:

Cedevita Olympia – Bursaspor 7/10 19:30

Gran Canaria – Nanterre 7/10 22:00

Skor (* olan takımların daha fazla maçı var)

Trento 2-0 *

Gran Canaria 1-0

Nanterre 1-0

Cedevita Olympia

Bursaspor 0-1

Prometheus 0-2 *

A GRUBU

EuroCup A Grubu’nun maç günü, Kazan’da devam eden etkileyici bir maçta olduğu gibi doluydu. Prifti ve Kaimakoglou’nun Unics’i finalde Bahçeşehir’i 89-88 mağlup etti nın-nin Eric Green bir sepet sayesinde Jamar Smith.

EuroCup: Smith, Eric Green’den Bahsesehir’e karşı Unix’i “kurtardı”! (videolar)

Günün diğer oyununda Belgrad’daki Partizan, Mike Bramos’un Venedik’ini ağırladı onunla gerçekten “feshedildi” 95-73, 2. yarıda etkileyici bir kişisel skor 53-30 yaptı!

Sırpların başında Thomas 22 sayı 2 ribaund ve Miller – McEntire 18 sayı, 6 ribaund, 4 asist ve 3 top çalma ile.

İtalyanlardan denedi Watt 16 sayı 4 ribaund ile Bramos 26 dakikada 3/7 üç sayı, 2 asist ve 1 ribaunt ile 11 sayı attı.

Program ve Puan:

Burg – Badalona 7/10 21:45

Skor (* olan takımlarda daha az maç olur)

Burg 1-0 *

Badalona 1-0 *

Partizan 1-1

Venedik 1-1

Unics 1-1

Bahçeşehir 0-2

B GRUBU

Etkinliğin B Grubunda öğleden sonra erken saatlerde Unicaja Malaga bu sezon başında başka bir maç için kötü bir yüz sundu ve deplasmanda bir mağlubiyet yaşadı.90-80 ile Mornar Bar.

Bu akşamki programı sona eren maçta, Buduνοnost 2/2 yaptı ve zirvede, kazanan Fransa’da Levalois 89-83her yerde çok güçlü bir ilk on dakika 17 puan (28-11) fark aldı!

Kazananların en iyisi eski oyuncusuydu 22 sayı (9/11 iki sayı), 8 ribaund ve 2 blok ile Olympian Willie Reed ve Etzim 16 sayı, 5 ribaund ve 2 asist ile.

Yenilen ev sahiplerinden denedi Gri 19 puan ve Kahverengi 14 sayı ve 3 ribaund ile.

Program ve Puan:

Brescia – Ulm 7/10 21:30

Skor (* olan takımların daha az maçı var)

Buduνοnost 2-0

Ulm 1-0

Sabah Çubuğu 1-1

Unicaja Malaga 1-1

Brescia 0-1

Levalua 0-2

C GRUBU

Grup C’nin bu gece (6/10) tek maçında Andorra ilk galibiyetini aldı EucoCup yeni yılın ve aslında Belçika’da tam tersi Anvers 71-60 ile!

Program ve Puan:

Monako – Lietkabelis 7/10 20:00

Virtus Bologna – Lokomotiv Kuban 7/10 21:45

Skor (* olan takımların daha fazla maçı var)

Lokomotiv Kuban 1-0

Virtus Bologna 1-0

Monako 1-0

Andorra 1-1 *

Lietkabelis 0-1

Anvers 0-2 *

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir