Euro’da ŞOK! Eriksen stadyumun içinde çöktü (video)

2021-06-12T19:13:43+00:00

2021-06-12T19:13:43+00:00.

Stefanos Tatsios

21/12/21 19:13

Eurohoops.net


Stefanos Tatsios

Bir Euro maçında Danimarkalı Christian Eriksen’in devre bitmeden kısa bir süre önce kendi kendine yere yığılması, sahada ve sosyal medyada bulunanları şoke ederken çok kötü bir olay yaşandı.


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Euro 2021 başladı, ancak Danimarka ve Finlandiya arasındaki Kopenhag’daki turnuvanın henüz üçüncü maçında Christian Eriksen’in bilincini kaybetmesiyle çok kötü bir olay oldu ve durumu çok kötü görünüyordu.

Maçın ilk yarısının bitimine kısa bir süre kala Danimarka bir taraf kazanmış ve Inter orta saha oyuncusu, topu kontrol ettiği anda yere yığılarak sahada bir iki adım atarak bilincini kaybetmiş ve hemen takım arkadaşları, rakipler ve sağlık görevlilerini kaybetmiştir. Durumun ciddiyetini anlayan ekip ona koştu.

Birkaç dakika sonra ve doktorların ona suni teneffüs yapması ve hatta bir defibrilatör kullanmasıyla, taraftarların ve oyuncuların gözyaşlarıyla şok edici tepkileri ile durumu pek düzelmedi.

Doktorlarla ve yoğun bir ilgiyle sahadan ayrılan oyuncunun şimdi sağlığıyla ilgili resmi açıklama bekleniyor. Maç ayağı tabii ki ikinci sırada kalan UEFA, Euro 2. Grup karşılaşmasının devamını resmen erteledi.

En son haberleri buradan okuyun

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir