Sasha Vezenkov: Olympiacos’un sabit (ve yükseltilmiş) değeri (video)

Sasha Vezenkov: Olympiacos’un sabit (ve yükseltilmiş) değeri (video)


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Bu yılki Olimpik çölde bir vaha varsa, o zaman açıkça Saşa Vezenkov’dur.

Solak forvet sürekli olarak Olympiacos’un zirvesindeyken, genel olarak bu, rolünü bulması, kendine güvenmesi ve sahada olağanüstü performans göstermesiyle kariyerinin en iyi sezonu. Ayrıca maç başına% 42 ile 10.9 sayı ve 5.2 ribaund ile takımının ikinci golcüsü olması da tesadüf değil.

Valensiya’ya karşı bu sezon 4. kez Olympiakos’un gol kralı oldu. 3/5 iki sayı, 3/8 üç sayı ve 4/4 şut ile 19 sayı elde ederken, onlara 6 ribaund ve 2 asist ekleyerek toplam PIR 20’ye ulaştı.

Etkileyici gerçek şu ki, evinden uzakta Valencia’ya karşı ikinci kez, Olympiacos galibiyetinde 93-91 galibiyetinde geçen yıl 19 olduğu gibi Olympiakos’un ilk golcüsü.

Görünüşe göre, Olympiacos’un forvet oyuncusu son iki yılda basketleri ağır şekilde zarar gören “La Fonteta” iyi gidiyor.

Valencia’daki yeni büyük gösterisinin en iyileri:

Zafere rağmen, Sasha Vezenkov, maçtan sonra yaptığı açıklamalarda, bir sonraki aşamadan dışlanmaya ilişkin şikayetini de dile getirdi: “En iyi oyunumuzu 30 ‘oynadık ama basketbol 40’ da oynanıyor. Valencia’nın baskısında hatalar yaptık ve geri geldiler. Genel olarak iyi bir maç geçirdik. “Playofflara çıkarsak daha mutlu olurdum.”

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir