Euroleague Fantasy: Panther’i tavsiye ediyoruz … her zaman her yerden ve Eric McCollum


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Eurohoops’un bu hafta için önerileri, iki kule atıcı: Armani Kevin Panter ve Khimki’den Eric McCollum.

Olağanüstü bir sezon geçiren eski Olympiacos oyuncusu Kevin Panter ile başlıyoruz. Armani Milano ve Ettore Messina takımının ortalama 14.3 sayı ile gol kralı!

Panter zengin bir oyun süresine sahip ve Armani Moskova’da CSKA ile oynasa da, Amerikalı golcünün olduğuna inanıyoruz. “yükleyebilecek” Dimitris Itoudis takımının basketini ve Euroleague Fantasy’de bize puan verecek. Armani’nin son dokuz maçında, değerlendirmede yedi kez 11+ puan “yazdı” ve bunlardan biri 33’e ulaştı!

Diğer bir olumlu unsur ise sadece 1.44 puana mal olması ve bütçenize fazla yük getirmemesi, bu yüzden bu yarış için kesin bir seçim olduğunu düşünüyoruz. Ama karar senin.

Alternatif olarak Eric McCollum’u aynı pozisyon için önerebiliriz. Her şeyden önce, aynı şey fiyatı için de geçerli, çünkü Panter ile aşağı yukarı aynı seviyede (1.45 McCollum). Yani bu da pahalı bir çözüm değil.

Devam et. Khimki dağıldı ve McCollum birkaç oyuncudan biri bu sol. Şimdi, biz konuşurken, Khimki’de neyin doğacağını kimse bilmiyor ve birden McCollum’u kadro dışında görüyoruz, ama şimdilik onu görmezden geliyoruz.

Khimki’nin kadrosunun yeniden yapılandırıldığı göz önüne alındığında, McCollum çok oynayan, elinde bulundurma ve şutları olan ve son üç maçta PIR’da 23, 17 ve 12 sayı ile cevap veren oyunculardan biri. Opera, kayıtsız bir oyunda Kızıl Yıldız karşısında benzer sayılar beklediğimiz ve fiyatı ile “tıklamaya” değer olduğu anlamına gelir.

BU HAFTA İÇİN EUROHOOPS TAKIMLARINA DA BAKIN

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.