Fantasy Euroleague: Zenit, listesinden iki … piyango (Tablolar)


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Ancak cesaret alacağız ve sezona son derece iyi başlayan ve Fantasy için ayrıcalıklı fiyatlarla sunulan iki Zenit oyuncusunu seçeceğiz.

Kevin Pangos ve Alex Poitres’ten bahsediyoruz!

Her ikisi de Xavi Pascual’ın rotasyonunda kilit oyuncular ve özellikle Pangos, Barcelona’daki varlığının – sakatlık nedeniyle – Euroleague kariyeri için kötü bir istisna olduğunu kanıtlamak için sezona girdi.

Kanadalı uluslararası gardiyan şu ana kadar 19.0 sayı ve 4.5 asist ortalaması elde ederken, PIR’ı 17 puanda. Zenit’i City’de Efes’e ve St.Petersburg’da eski takımı Barcelona’ya karşı iki büyük galibiyete götürdü, ancak bu noktada Zenit için koronavirüs nedeniyle sezon kısa kesildi.

Açıkçası, Olympiakos’a karşı, özellikle Euroleague’deki aksiyona neredeyse bir ay ara verdikten sonra aynı hızda devam edeceğine söz veremeyiz.

Ancak, Fantasy’nin “borsasında” 1.24 ile, onu kadronuza geri koymanız gerektiğine kesinlikle inanıyoruz.

Alex Poitres’e de gidelim. O, teknik direktör Pascual’ın forvet rotasyonuna güvendiği oyunculardan biri ve Amerikan takımı için ödeme yaptı. Özellikle Barcelona karşısında 17 sayı ve 11 ribauntla mükemmeldi, Euroleague’deki bu iki eşsiz maçta takımının şu ana kadar ilk ribaund oyuncusu ve ona güvenmemek için hiçbir nedenimiz yok.

Poitres, Fantasy’de sadece 1,10 puana mal olur ve onu oktavınıza ekleyerek daha pahalı oyunculara “tıklamak” için paradan tasarruf edebilirsiniz.

Birlikte daha az maliyetli olan iki Zenit oyuncusuna aynı anda yatırım yapmanın mantıklı olduğunu düşünüyoruz. Mirotic, Larkin, Svend ve De Colo’dan ayrı ayrı! Birinin fiyatına iki …

BU HAFTA İÇİN EUROHOOPS TAKIMLARINA DA BAKIN

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir