Giannakis: “Milli Takım ve Mars Perşembeleri Yunanistan’ı basketbolu sevdirdi” (video)

2021-04-05T21: 55: 46 + 00: 00

2021-04-05T21: 55: 46 + 00: 00.

Axilleas Mavrodontis

05 / Nisan / 21 21:55

Eurohoops.net


Axilleas Mavrodontis

Panagiotis Giannakis harika kariyerinden bahsetti ve Mars’ta olduğu kadar hem antrenör hem de oyuncu olarak harika anlar yaşadığı Yunanistan Milli Takımı’nda yer aldı.


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Şeref Salonuna girişinin duyurulmasının ardından, Panagiotis Giannakis basketboldaki 50 yılın gidişatından bahsetti ve yaşadığı harika anlarda dururken, Mars’ın marşları olan Eurobasket 198’i kazanmanın önemini vurguladı. 2005 ve 2006’nın büyük başarıları.

“Jambol” programında söylediklerinin detayları:

“Takım arkadaşlarıma, çevremdekilere ve bana yardım edenlere, karşılaştıklarıma çok teşekkür borçluyum. Basketbol benim en büyük aşkımdı ve o dönemin futbol modasına kapılıp gitmemiş olmam bir nimetti.

75 ′’de Pan-Avrupa Çocukları’nda ikinciliği ve İyonya ile Gençler Şampiyonası’nı asla unutmayacağım. Hepsi aynı mahalleden çocuklardı ve harika bir kurs yaptık. Bir grup çocuğun gelişmesi önemlidir. En önemlisi 1987 Eurobasket’iydi. Dünya sporunda ve toplumunda bir sansasyon yarattık ve burada bir şeyler olduğunu gösterdi.

Elimden gelenin en iyisini yapmaya ve takım arkadaşlarımın da iyi vakit geçirmesini sağlamaya çalıştım. Umuyorum ki yolculuğuma devam etmeyi ve National’ın Mars’ın Perşembe günlerini bir araya getirmesi tüm ülkeyi basketbolu sevdirdi ve 2005 gibi diğer anları yaşadığımızı göstererek ilerlediğimizi ve tüm çocukların özel bir oyun sunarak örnek olmasını sağladı. Ve doruk noktası Amerikalılara karşı zaferdi. Tüm dünyaya örnek olduk.

Şimdi koçlar derneğinin başkanıyım ve daha yapacak çok işimiz var. Herhangi biriyle deneyeceğiz. Hangi pozisyonda olurlarsa olsunlar bana yardım edenlere teşekkürler.

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.