“Melekler Evi”: George Mavridis’in sokak köpekleriyle ilgili hareketli videosu

2021-04-05T13: 39: 34 + 00: 00

2021-04-05T13: 48: 38 + 00: 00.

Evaggelos Papadimitriou

05 / Nis / 21 13:39

Eurohoops.net


Evaggelos Papadimitriou

George Mavridis, hareketli bir film aracılığıyla bize başıboş hayvanların ve onları kurtarmaya çalışan insanların zor hayatını göstermek istedi.


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

House of Angels, insanlar (veya daha doğrusu “insanlar”) tarafından taciz edilen ve sakatlanan bir yavru köpeğin gerçek hikayesine adanmış 48 dakikalık bir film.

Bu köpeğin şu anki adıyla sakız, bir yıl önce Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde (4/4) Xanthi ve Engelli Köpekler için Hayvan Refahı Örgütü “Başıboş” da yolculuğunu yayınlamaya karar veren George Mavridis tarafından kabul edildi.

Film, gönüllülerin hikayelerini yakalıyor ve bir barınakta başıboş bir köpeğe bakmanın ne kadar zor olduğunu ve kesinlikle dikkat etmeye değer olduğunu gösteriyor!

Bu arkadaşlarım Melekler Evi idi. YouTube kanalıma yüklendi – George Mavridis ve onu tekrar tekrar görmek için orada kalacak ve bize hayatta bize hiçbir şey verilmediğini hatırlatacak. Yolunuzu çizmeli ve hedefinize ulaşana kadar denemelisiniz! İyi tanıtım ve umarım beğenirsiniz, sarılırsınız ve seversiniz! “

“Melekler Evi” nin tadını çıkarın

En son haberleri buradan görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.