Haikalis kendisine yönelik şikayetleri için: “Özür dilerim, aşıktım” (videolar)


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Ünlü oyuncu Pavlos Haikalis, Cumartesi sabahı kendi isteğinin ardından Eliana Arabi’nin şikayet ettiklerine kendi cevaplarını verdiği “Ela Hamogela” adlı Açık programda yer aldı.

Bir gün önce aktris Eliana Arabi, tanınmış bir komedyene Kıbrıs’tan Yunanistan’da oyunculuk eğitimi almak için geldiğinde 17 buçuk yaşında cinsel tacize uğradığından şikayet etti. Aynı günün öğleden sonra, gösterinin sunucusu Sissy Christidou’nun da belirttiği gibi, Pavlos Haikalis’in kendisine aktrisin kendisi hakkında konuştuğunu fark ettiğini ve dışarı çıkıp konuşmak istediğini söylediği kişisel bir telefon görüşmesi aldı. kendi tarafı hakkında.

Pavlos Haikalis, Pazar günü (7/2) stüdyodaydı ve söylenen her şeyle ilgili bir pozisyon aldı.

“Dün Eliana’nın şikayet ettiklerini duydum, öğrenciyken sahip olduğum ve parmağımın arkasına saklanmak istemedim, ne de söylediklerini iptal etmek istemedim. Kabul ettiği şey doğrudur ve konuşmasını hiç iptal etmiyorum. Ben ona aşıktım. İlgimi biliyordu, bunu ihtiyatlı bir şekilde gösterdim ama yaklaşımımdan kaçındı. O her zaman benim için bir bayandı.

Ama aynı zamanda eski kafalı bir erkeğim, bu yüzden bir kadın bana hayır dediğinde ve umursadığımda ısrar ediyorum. Abartırsam annesi ve babası Eliana Arabi’den alenen özür dilerim ama bu kızla ilgileniyordum.

Eliana 17.5 ile tanışmadım. Onunla 19 yaşında tanıştım, Kıbrıslı bir öğrenci olan kağıtlarını söyledi. Hayır, bu bir şeyi değiştirir, sadece küçük meseleye duyarlıyım. Mesela 14,5-15 yaşlarında bir taksi şoförüm var, bana aşıktı, gösterdi. Yaşını öğrenince “bana 10 metreden bile yaklaşmayacaksınız” dedim. Ona dokunmadım. Ben asla yapmam “, diğerleri arasında Pavlos Haikalis’ten bahsedilmiştir.

Pavlos Haikalis’in tüm pozisyonuyla alıntı:

Arap: “Beni aradı ve kayıtsızdı”

Oyuncu Iliana Arabi, Cumartesi (6/2) Cumartesi günü Ela Hamogela adlı şovda, 17 yaşındayken katıldığı drama okulunda ünlü bir komedyen tarafından cinsel tacize uğradığından şikayet etti.

Kıbrıslı aktris, konuşmaya niyeti olmadığını açıkladı, ancak belirli bir aktörün televizyonda göründüğünü ve cinsel taciz mağduru kadınları savunduğunu görünce öfkelendi.

Aşağıdaki videoda söylediklerinin detayları:

Pavlos Haikalis’in konumu daha önce:

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir