Spencer Dinwiddie, 2021’de Nets’in Draymond Green versiyonu olmak istiyor

 

Dinwiddie, Nets’in Draymond versiyonu olmak istiyor gelecek sezon başlangıçta NBC Sports Bayarea’da göründü.

Herkes Mike gibi olmak istemez. Tamam, eminim herkes Michael Jordan gibi olmak ister, ama orada Draymond Green gibi olmaya çalışanlar da var.

Warriors’ın üç kez NBA All-Star’ı, takımı bir arada tutan adam olarak adlandırıldı, Spencer Dinwiddie’nin Brooklyn Nets takım arkadaşı Kyrie Irving ve eski Warriors yıldızı Kevin Durant ile çalışırken taklit etmek istediği bir şey.

Bu hafta ESPN’nin “The Jump” programında Dinwiddie, “Açıkçası, kimin başlayacağını, kimin yedek kulübesinden çıkacağını bilmiyoruz,” dedi. “Tabii ki KD ve Kyrie hariç tutulmuş. Ama gerçekten tüm bunlar oluştuğunda, kendimi Golden State modeline gidersek, Draymond Green, yapıştırıcı olarak görüyorum. “

Runnin ‘Plays Podcast’ini indirin ve abone olun

Draymond, süperstar Steph Curry ve Klay Thompson ile aynı sahayı paylaşmasına rağmen, genellikle “Savaşçıların kalp atışı” olarak görülüyor. Ve sadece varlığını sesiyle duyurduğu için değil, gösterdiği liderlik, çaylaklarla bağlantı kurma ve olan biteni anlamalarına yardımcı olmaya çalışması.

Dinwiddie ayrıca geçen Temmuz’da D’Angelo Russell, Treveon Graham ve Shabazz Napier için Nets’e takas edilen Durant ile bu rolü deneyecek ve kucaklayacak. Warriors, Brooklyn’e 2020 ilk tur draft seçimini gönderdi, ancak ilk 20 korumalı olduğu için Golden State seçimi korudu ve bu, önümüzdeki ayın taslağında genel seçim 2 numara oldu.

İLGİLİ: Haberstroh, Klay’in gelecek sezon All-Star olacağına inanmıyor

Dinwiddie geçen sezon iyi oynadı, maç başına ortalama 20.6 sayı ve 6.8 asistle Nets’in playofflara ulaşmasına yardımcı oldu. Ne yazık ki Dinwiddie ve Nets için, koronavirüse yakalandıktan sonra baloncuğa katılamadı.

Dinwiddie’nin, ticaret görüşmelerinde adının nasıl geçtiği ile bile Draymond rolünü benimsediğini söyleyebilirsiniz.

2020’deki performansına rağmen bunun işin bir parçası olduğunu biliyor. 2021’de yedek kulübesinden çıkacak bir adam gibi görünse de, onunla, KD ve Irving’le birlikte izlemek çok ilginç bir suç olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.