Hapoel Jerusalem Mantzari’yi çağırıyor! | Eurohoops

Hapoel Jerusalem Mantzari’yi çağırıyor!  |  Eurohoops


Achilles Mavrodontis tarafından / info@eurohoops.net

Sezonun geri kalanında uluslararası guardı kendi haline getirmek isteyen Hapoel Tel Aviv, Vangelis Mantzaris’e yoğun ilgi gösterdi.

Aslında, Eurohoops’un verdiği bilgiye göre Kudüs ekibi, elinden gelenin en iyisi için mücadele etmek istediği şampiyonanın playoffları açısından güçlenmek için Yunan muhafızına bir teklif sundu.

Teklif bir aylık, ancak Vangelis Mantzaris, Peristeri’de bir sözleşme ile bağlı, bu da transferi tamamlamayı önemli ölçüde zorlaştırıyor

Son zamanlarda şampiyonanın normal sezonunun finalinde Maccabi’ye galip gelen İsrailliler, çabasından vazgeçmiyor ve kazanılması için baskı yapmaya niyetliler.

Tabi bu noktada zaman çerçevesinin çok küçük olduğunu belirtmeliyiz, sanki anlaşma tamamlanmış gibi, Mantzaris’in bunun için kavga etmeden önce sağlık protokolü nedeniyle 5-7 gün karantinada karantinaya alınması gerekecek. doğrudan İsrail’e seyahat etmek için sebep gereklidir.

Yukarıdakilerin tümü (sözleşme ve karantina), Vangelis Mantzaris’in henüz aşılanmamış olmasıyla birlikte, önümüzdeki dönemde netleşmesi beklenen şeylerle birlikte durumu karmaşıklaştırıyor. Ama dediğimiz gibi, zaman azalıyor …

En son haberleri BURADAN okuyun

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir