İDDİA: Draymond Green, ABD Kampında Warriors’a Oyuncu Ayarlamaya Çalışıyor

2021-07-29T13:43:41+00:00

2021-07-29T13:43:41+00:00.

Mehmet Bahadır Akgün

29/Sa/21 13:43

Eurohoops.net


Mehmet Bahadır Akgün

Draymond Green, ABD Milli Takımı’nda da Golden State Warriors için çalışıyor.


Eurohoops Ekibi tarafından / info@eurohoops.net

Draymond Green ve ABD Milli Takımı, Tokyo Olimpiyatları’nda takımın üst üste dördüncü altın madalyasını kazanmaya çalışıyor. Fransa karşısında ilk maçta kaybeden ABD, ikinci maçta ise İran’ı farka boğarak kazandı. Bütün bu süreçte dikkatleri çeken isimlerden biri Damian Lillard oldu.

Lillard gibi takımındaki geleceği konuşulan isimlerden bir diğeri Bradley Beal da ABD ile kampa girmiş fakat daha sonrasında Tokyo’ya seyahat edememişti.

Beal ve Lillard ikilisinin yaz döneminde başka bir takıma gitme ihtimali konuşuladursun Draymond Green’in de bu süreçte farklı bir gündemi vardı. ESPN’den Brian Windhorst’un haberine göre Green, kamp içerisinde aktif bir şekilde farklı isimleri Golden State Warriors‘a gitmeye ikna etmeye çalışıyor.

Warriors, serbest oyuncu piyasasında kadrosuna bir yıldız daha katmak istiyor ve Windhorst’un iddiası da Green’in bu doğrultuda çaba gösterdiği yönünde.

Green’in hedeflerinin kim olduğu bilinmiyor fakat Lillard ve Beal’ın geleceklerine dair belirsizlik düşünülünce bu isimler olabileceği konuşuluyor.

Basketbol gündemindeki en son gelişmeleri kaçırmamak için tıklayın!

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.