Itoudis: “Doktorun telefon görüşmesinden korkuyorum”

Itoudis: “Doktorun telefon görüşmesinden korkuyorum”

Dimitris Itoudis, CSKA’nın Lokomotiv Kuban karşısında kazandığı galibiyet ve takımının eksikliğinden söz ederken, şu anda en büyük korkusunun kulübün doktorundan kötü haber almak olduğunu vurguladı.

THE CSKAonlarsız savaşsa da Milutinov, Strelnieks ve Antonoviçin pozitif olan koronavirüskarşı zafer kazandım Loko, tarafından Dimitris Itoudis ekibinin görünüşüne değil, aynı zamanda… doktorlarının telefonla aranma korkusuna da değinmek Ρώσσων.

“Zaferi için takımı tebrik ediyoruz, bu tür oyunlara ihtiyacımız var. Bu maçtan önce büyük bir uçuş, bir gece antrenmanı ve test sonuçlarıyla ilgili belirsizlik olmadan önce üç kilit oyuncuyu kaybettik. Elimde hangi oyuncuların olacağını bilmiyordum. Aynı zamanda, takım nerede olduklarını, kulüp ve taraftarlar için ne yapılması gerektiğini anlıyor. Maç hakkında çok konuştuk ve ikinci ve üçüncü on dakikayı 57-33’lük skorla kazandık. 24 puan arasındaki fark değil, gösterilen çabadır.

Nasıl tepki verdiğimizi görüyorum ve oyuncuların eleştiriyi nasıl algıladıklarından memnunum. Şimdi bir belirsizlik içinde yaşıyoruz, korktuğum tek şey telefon çaldığında veya doktor bana mesaj gönderdiğinde bunun ekip için kötü bir haber olacağı. Hala zamana ihtiyacımız var. Hazırlık aşamasında üst düzey maçlar oynamamamız bizi kesinlikle etkiledi.

Boloboi bugün bloklarda rekoru kırdı ve onun adına seviniyorum. İçinde çok basketbol var. Ona karşı sert olabilirim, ama aynı zamanda ona şu anda olduğu oyuncuya değil, içindeki potansiyele koçluk yapmadığımı söylüyorum. İyi bir galibiyetten dolayı takımı bir kez daha tebrik ediyoruz. Bugün bizi destekleyen hayranlara teşekkür ediyorum “.

Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.