Jalen Brown: 19 dakikada 33 sayı ile tüm zamanların muhteşem rekoru! (Video)


Tης Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

NBA tarihinde başka hiçbir oyuncu, özellikle 24 saniyelik zaman diliminde Celtics asının bu 20 dakikada 13/20 şut, 4/4 şut ve 3/4 üç sayılık atışlarla durdurulamaz olmasına benzer bir şey elde edemedi.

Brown skorunu ikiye bile böldü. Celtics’i 38-21 öne geçirerek ilk periyotta ilk 13 sayısını attı ve üçüncü periyotta kalan 20’yi skor 41-27’ye 12 dakikada atarak geri döndü!

İlk yarıda +22’deki skorla κι maç olmadı ve Celtics böylece üç mağlubiyet serisini kırdı, aynı zamanda Cavaliers üç galibiyet aldı. Aslında Brooklyn Nets karşısında ikisini de başardılar.

24 dakikada 21 sayı sayan Keba Walker geri dönmezken, Daniel Thais aynı periyotta 17 sayı ekledi. Celtics, Bucks’ın ardından 9-6’ya yükselirken, Cavaliers 8-8’e geriledi ancak ilk sekizde kaldı.

Ancak bu maçta sahada değildiler. Jalen Brown’un harika olduğu aynı zamanda, Cubs’ın ilk golcüsü Colin Sexton’un (13 sayı) arka arkaya 15 maçtan sonra ilk kez 20 sayının altına düştüğünün bir göstergesi! Bu sene ortalama 26.8 puanı var ama tabii ki biraz da oynadı (16 dakika), bu yüzden geçmemek mantıklıydı.

Dawson, Chedi Osman ve Jarrett Allen’ın her biri 12 puana sahipti ancak bunların hepsi, Jason Tatum’un yokluğunda Celtics’te liderliği ele geçiren Jalen Brown’un inanılmaz performansı karşısında önemli değildi. Sonunda Boston için, buna bir zafer eşlik etti …

Fotoğraf Kredisi Celtics Twitter

En son haberleri görün

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir