Kilitleme: Liseler, Spor Salonları ve restoranların açılış planı (video)

2021-01-19T15: 24: 38 + 00: 00

2021-01-19T15: 24: 38 + 00: 00.

Stefanos Tatsios

19 / Oca / 21 15:24

Eurohoops.net


Stefanos Tatsios

Mağazaların ve perakende ticaretin açılmasının ardından Hükümet, Bulaşıcı Hastalıklar Komitesi ile birlikte vatandaşların gündelik hayatına dönmesi için bir sonraki adımları düşünüyor.


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Ülkemizde bayramdan 24 saat sonra perakende ticareti açılmış olabilir, ancak İlköğretim ve Anaokulları ile ortak açılıştan epidemiyolojik veriler henüz görülmedi.

Bu gerçeğe rağmen STAR bülteninde yer alan bir rapora göre Hükümet ve Komisyon, ekonominin diğer bölümlerinin açılması için plan hazırladıklarını, böylece vatandaşların ikinci tecrit uygulanmadan önce yavaş yavaş günlük hayatlarına dönebilmelerini sağladı.

Rapora göre, Lyceum ve Gymnasiumların açılışının daha muhtemel bir tarih olan 1/2 ile Şubat başında gerçekleşmesi bekleniyor, bu da 3.Lise ve Panhellenic’i öğreten çocuklarla doğrudan ilgili bir şeyken, aynı zamanda Özel Dershanelerin de faaliyete geçecek.

Birkaç gün sonra, 8/1 tarihinde, vatandaşların muhtemelen kayak merkezlerini yeniden açmak amacıyla vilayetten vilayete taşınmalarına izin verilecekken, nihayet restoranın en önemli kısmı, birkaç müşteriyle yeniden faaliyete geçme umutlarının olduğunu gösteriyor ve sadece Şubat ortasından itibaren (olası tarih 15/2) dış mekan masalarında.

Ancak tüm bu önlemlerin yeni koronavirüs vakalarının sayısına bağlı olarak günlük olarak incelenmesi, aynı zamanda sağlık sistemi üzerindeki baskıya bağlı olarak, önümüzdeki haftalarda artış olması durumunda birkaç gündür yürürlükte olan tedbirler geri alınabilir.

En son haberleri buradan okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir