Lloyd & Hall: Biri keser, diğeri Kızıl Yıldız için diker! (videolar)

THE kırmızı yıldız büyük günlerinde vardı Ürdün Lloyd ve Langston Hall karşısında Baskoniaikisiyle de Amerikalılar birbirini ideal bir şekilde tamamlayan harika bir ikili yarattı.

Kızıl Yıldız – Basconia 90-73: Baskları

THE Lloyd gördü … 3/8 iki sayı, 5/8 üç sayı, 9/9 şut, 6 rebound, 2 asist, 2 top çalma ve 5 galibiyet faul ile 30 (!) sayıya sahip namlu KÖPRÜ 34’e ulaşmak için! Mantık, bu görünümle öne çıkacağını bile söylüyor MVP ikinci maçta, ama onun oyununu beklemeliyiz Khimki ile Zenith (10/10, 20:00) bunu sonuçlandırmak için.

Diğer yandan Langston Hall şimdi verilerine tam olarak adapte olduğunu göstermiştir Euroleagueeski oyuncusuyla Prometheus ve onun Devasa şampiyonlara karşı harika maçlar yapmak ispanya ve kendi seviyesine ait olduğunu kanıtla Euroleague. Özellikle, güçlü çevresine karşı 7 sayı ve 11 asist yaptı. Baskonia, bunu gösteren performans kırmızı yıldız satın alma ile bir hamle yaptı… mat.

Kolayca anlaşılacağı üzere bu onun görünüşüdür. Salon ve çift haneli asist sayısı, sahayı defalarca açıp topu mükemmel bir şekilde dağıttığı için takım arkadaşlarının hayatını kolaylaştırdı.

Lloyd ve Salon Kelimenin tam anlamıyla bir oyuncunun onunla dikiş dikmesini kesen bir durumdu Sasa Obradovic ana muhafızlarının ikilisinden böyle bir görünüm ummak.

Lloyd’un 30 ara:

Lloyd’un 11 asisti:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir