Lakers:… masada (yine) Derrick Rose’un adı


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Lakers geçen sezon, unvanı talep etmek için tam bir yedek kulübesine sahip olmak için çözümler aradılar ve duyulan isimlerden biri de Derrick Roseancak “balondan” önce onları imzaladılar Jay R. Smith ve Dion Withers.

Dava o zaman devam etmedi, ancak heavy.com’a göre 2011 MVP’si ve asının yeni sezonuna göre ilerleyebilir. Pistonlar şu anda takım arkadaşı olabilir LeBron kısa süreli ortak görev sürelerinin ardından ikinci kez Καβς 2017/2018 sezonu.

Aslında, ilgili gönderi GM ekibinden gelen bilgilere dayanmaktadır. NBA Kim, diğer şeylerin yanı sıra, “her iki taraf da Ocak veya Şubat aylarında ilerleme konusunda isteksizdi. O zamanlar ilgi o kadar ciddi değildi. Ama şimdi durum biraz değişti. Şimdi bu anlaşma çok daha olası “.

Lakers Anahtar olması gerekmeyen sınıf muhafızlarına hayır demeyecekler Pistonlar yeniden inşa edilme sürecindedir ve genç oyuncuların doğmasına neden olur.

Ona gelince Derrick RoseGeçen sezon 18.1 sayı ve 5.6 asist sayarak, şampiyon takımdaki varlığına kesinlikle hayır demeyecek, bu da zirveyi geri kazanacak, böylece kendisi de arzulanan yüzüğü alabilecekti.

Elbette çoğu şey Staples Center’daki mevcut oyuncularla ilgili gelişmelere bağlı olacaktır. THE Raison Rondo yeni bir yıllık sözleşmeyi kabul edecek mi? THE Kentavius ​​Caldwell-Pope kalacak;

Her ikisi de sözleşmelerinden vazgeçti, daha uzun vadeli sözleşmeler istiyor ve şampiyonların insanlarıyla onun adı altında tartışmalar bekleniyor. Gül gündeme paralel olun.

En son haberleri buradan okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir