Larissa’dan: “Peristeri’deki sonucun değiştirilmesi” – Selanikliler itiraz etti (video)


Eurohoops Ekibi / info@eurohoops.net

Oyun sadece dramatik değildi Güvercin ekibi arasında Argyri Pedoulaki ve Larissa sırasında, aynı zamanda misafirlerden sonra sona erdikten sonra finalde 82-78 mağlubiyetlerinin ardından, Oyunun son sayılarına itiraz etti.

Nitekim Tesalya yönetimi, maçtan birkaç saat sonra Andreas Papandreu’da bir duyuru yayınlayarak maçın hakemlerini sonucu değiştirmekle ve özellikle de Hakem Bay Andrikopoulos’un kaçırılan bir şut ihlali nedeniyle iki sayı sayma kararıama aynı zamanda Smith’e yapılan son saldırıda faul.

KAE Larissa’nın detaylı açıklaması:

KAE Larissa Ekmek Fabrikası yönetimi, deplasmanda Peristeri ile oynanan maçta nihai sonucun değişmesi gerçeğini kınamak gibi tatsız bir konumda.

Bu nedenle maç bitiminden hemen sonra yetkili makamlarda destekleyeceğimiz itirazda bulunduk.

Yardımcı hakem Bay George Andrikopoulos’un kötü düşünerek iki sayılık atış olarak sayma kararı – kötü bir şekilde sporcumuzun bir müdahalesi vardı, eğer başka hiçbir şey öncelikle Yunan basketboluna ve Yunan hakeme saygı eksikliği göstermiyorsa, çünkü bu kararla, bir şampiyonluk oyununu öncelikle ve ikincil olarak değiştirir, hakemi rahatsız eder.

Sonuç olarak, ekibimizi deplasmanda yenilgiye mahkum eden deneyimli bir hakem tarafından böyle bir kararı kabul edilemez buluyoruz. Aynı zamanda, Takımımızın Smith’e yaptığı son saldırıda … iki faulün de göz ardı edildiğini vurgulamak istiyoruz. “

Larissa’nın şiddetle protesto ettiği aşamaya bakın:

En son haberleri buradan okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir