Lignadis: Duruşma öncesi tutukluluğa mahkum edildi – Kougias: “Sorgulayanın emrine itiraz edeceğiz” (video)


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Savunma iddiaları ve Dimitris Lignadis’in soruşturmacı huzurunda verdiği cevaplar, sanık geçici olarak tutuklanarak Trablus cezaevine nakledilerek mahkeme görevlilerini ikna etmedi.

Karar, kendisine yöneltilen seri tecavüz suçunu çürütemeyen Dimitris Lignadis’in maraton özür dilemesinin ardından müfettiş ve savcının rızasıyla alındı.

Kendisi özründe kendisine yöneltilen suçlamayı reddetti.

Sanıklar, suçlama zamanının Ithaca’daki evlerinde olduğunu iddia ederken, eski Kültür Bakanı Elena Kourkoula ve Action24’ün sahibi Dionysis Panagiotakis, iddialarını doğrulamak için tanık olarak çağrıldı ve tanık olarak ifade edildi.

Öte yandan, Lignadis davasının iki görgü tanığı Ioannis Panagopoulos ve Agisilaos Mikelatos kesinlikle hiçbir şey bilmediklerini belirttiler.

Kougias: “Sorgu görevlisinin emrine itiraz edeceğiz”

Karardan kısa bir süre sonra yönetmen-oyuncu avukatı Alexis Kougias, geçici tutukluluk kararına itiraz edeceğini belirterek, bunun “delilsiz” bir dava olduğu konusunda ısrar ederek müvekkilinin serbest bırakılması gerektiğini iddia etti.

Analitik olarak:

“Çok zor bir süreçti. Sorgu memurunun geçici tutuklama kararına itiraz edeceğiz. Kanıtsız bir dava, Lignadis için olmasaydı, özet yargılamalarda özgür olacağı bir dava. “

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.