BCL, önce Fransa’da Twitch ile dijitalleşiyor


Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net tarafından

Fransız seyirci, önümüzdeki hafta başlayacak olan FIBA’nın Twitch platformundaki kanalı üzerinden yaklaşan Basketbol Şampiyonlar Ligi maçlarını izleyebilecek.

Championsleague.basketball için:

Basketbol Şampiyonlar Ligi Cuma günü, Fransa’daki yarışmanın beşinci sezonundaki maçları canlı yayınlamak için en hızlı büyüyen, en yenilikçi yayın platformlarından biri olan Twitch ile işbirliğini duyurdu.

2020-21 Basketbol Şampiyonlar Ligi Play-Offları Salı günü başlayacak ve FIBA’nın Twitch kanalı üzerinden Fransa’daki dijital izleyicilere canlı ve ücretsiz olarak sunulacak. Bu duyuru, FIBA ​​ile Twitch arasındaki bu hafta başlarında duyurulan yeni küresel ve çok yıllı ortaklığı takip ediyor.

Twitch deneyiminin bir parçası olarak BCL hayranları, Twitch’in benzersiz kullanıcı tarafından oluşturulan içerik öğelerinden, etkileşimli araçlarından ve özelliklerinden yararlanarak BCL oyun içeriğiyle daha önce hiç olmadığı gibi etkileşime girebilecekler.

Yerel Fransız kulübü SIG Strasbourg’un dahil olduğu Play-Off oyunları için, Twitch FIBA ​​kanalındaki oyunlar dijital alanda özel olacak ve Birinci Takım’ın (Thomas Dufant & Erwan Abautret) yeteneklerini içerecek ve aynı zamanda önde gelen oyuncular tarafından ortak olarak yayınlanacak. Oyunlarda kendi benzersiz yorumunu binlerce hayrana sunacak olan Twitch yayıncı Brawks. Ayrıca BCL, kapsamlı bir interaktif deneyim yaratarak canlı akışına yeni nesil hayran etkileşimi ve oyunlaştırma araçlarını tanıtmak için Sport Buff ile ortaklık kurdu.

Basketbol Şampiyonlar Ligi CEO’su Patrick Comninos, “Büyük bir süper hayran topluluğu tarafından kullanılan canlı yayın hizmeti olan Twitch ile bu benzersiz işbirliğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. Bu yenilikçi işbirliği, BCL hayranlarını yakınlaştıracak ve onlara üst düzey Avrupa basketboluyla etkileşim kurmaları için yeni ve etkileşimli yollar sunacak. Bu işbirliği aynı zamanda hayran kitlemizi genişletmemize, erişimimizi büyütmemize ve özellikle Fransa gibi önemli bir pazardaki genç nüfus içindeki katılımımızı artırmamıza olanak tanıyacak. “

Play-Off’lar 2-3 Mart 2021’de başlayacak ve 6-7 Nisan 2021’de sona erecek. Kulüpler, bir round robin sisteminde (ev sahibi üç maç, üç deplasman) altı maç oynayacak. 2020-21 sezonunu tamamlayacak ve 2021 Mayıs ayının ilk haftasında gerçekleşecek olan Final 8 turnuvasına hak kazanan her grup.

Fotoğraf: BCL

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.