Liolios’tan AET’ye: “Öncelik, Akademilerin yeniden açılması ve Milli takımların organizasyonudur”

Liolios’tan AET’ye: “Öncelik, Akademilerin yeniden açılması ve Milli takımların organizasyonudur”


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Başkanlık adayı Vangelis Liolios ve onun “Geçiş Ver” fraksiyonu tarafından AET geçici idaresine bir mektup gönderilmiş ve burada acil konularda acil karar alınması gerektiğine işaret etmiştir.

Aslında, bu konulara, diğerlerinin yanı sıra, sendika Akademilerinin yeniden açılması ve aynı zamanda Milli takımların yazın yükümlülükleri göz önünde bulundurularak uygun şekilde organize edilmesi gibi konulara ayrı ayrı atıfta bulundu.

Ayrıntılı olarak, AET’ye mektup:

“Sevgili baylar,

Bildiğiniz gibi, Avrupa İlk Derece Mahkemesi’nin AET Geçici İdaresi üyeliğine atandığımız kararına göre, ana kaygımız olan Yunanistan Basketbol Federasyonu’ndaki Atamaların, mevcut mevzuat, acil olduğu düşünülen diğer konulara değinmek önemlidir.

Yani, Genel Kurul ve Atama süreciyle ilgili usul konularında kararların alınma şekli hakkında şu anda pek çok soru sorulmasına rağmen, içine girmek istemiyoruz, ama esas olarak tüm konularla ilgili. Geçici Yönetim olarak acil çözümler sunmayı sorumlu bir şekilde borçluyuz. Sporun başına bela olan bu yakıcı sorunlar çoktur ve bunları çözmek için mümkün olan en kısa sürede kararlar alınmalıdır.

Daha spesifik olarak, aşağıdaki acil konularda geçici İdare olarak ilgilenmeye çağrıldık:

– Dernek akademilerinin Mayıs 2020 bazında kendi kendine test ve Sağlık protokolü ile ilgili okul çağı gruplarının açılışına paralel olarak derhal yeniden açılması.

– Federasyonların ve seçilmiş Sporcuların antrenmanlarının yeniden başlaması.

– Gelişim şampiyonalarının (erkekler, kızlar, gençler ve gençler) devamı ve gelişim çağlarında Panhelenik Organizasyonların tamamlanması.

– 17 Haziran’dan itibaren Pan-Avrupa için Ulusal Kadın Takımının uygun şekilde hazırlanmasının planlanması.

– Kanada Olimpiyat Öncesi Turnuvası için Erkek Milli Takımının ve diğer tüm Milli Takımların uygun şekilde hazırlanmasının planlanması.

– Erkekler ve kadınlardan oluşan küçük Ulusal Takımların istisnai bir şekilde toplanması ve hazırlanması için GGA’ya bir sağlık protokolünün sunulması; hazırlık eksikliği ve B kategorisindeki ilgili FIBA ​​liglerine düşme riski ile.

– Transferler ile ilgili yeni sezon 2021-2022 tarihlerinin yanı sıra genel ve özel duyuru tarihlerinin değiştirilmesi. Tarihlerin değiştirilmesi önemlidir, böylece yeni Yönetim, örneğin mali düzeyde Dernekler tarafından bu yıl için verilen tüm paranın gelecekteki mali gereksinimlerle doğrudan mahsup edilmesi, derhal fesih olasılığı gibi yeni verileri belirler. Bu paranın% ‘si Derneklere biletler, çıkartmalar, Derneklerle görüştükten sonra transferler, vb., zaman dilimleri ve kategori ve yaş başına transfer sayısının değiştirilmesi için ödeme yapar.

– Ulusal B ‘ve C Şampiyonalarının yanı sıra 2020-21 sezonu için Yerel Şampiyonalar için tartışma ve karar verme.

– A2 Ulusal Kadın Kategorisi sendikaları ile A2 erkeklerinin ilgili önerisi ile istişare. Yani, değiştirilmiş yeni bir duyuru ile şampiyonaya katılmak isteyen Dernekler ve yılın mevcut olmamasını istemeyen Dernekler.

– 2003 yılında doğan sporcuların sorunu ve genç ve ergen şampiyonasına başka bir sezona katılma olasılıkları hakkında tartışma ve karar verme. Konuyla ilgili tartışma makul görülüyor çünkü 18 yaşın altındaki sporcular 2020-2021 sezonu için yarışmamış.

– 24 Temmuz – 1 Ağustos 2021 tarihleri ​​arasında Girit’in Kandiye kentinde düzenlenecek olan Pan-Avrupa Genç Oyunlarının düzenlenmesinden doğan konular hakkında bilgiler.

Yönetim Kurulu olarak Geçici olarak atanan İdare’nin, ortaya çıkabilecek diğer acil sorunların çözümüne dikkat etmeliyiz. “Maalesef bugün basketbol, ​​mümkün olan en kötü koşullarla yüzleşmek zorunda olarak yoluna devam etmeye çağrılıyor.”

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir