Mirotic: OAKA’da, bu gece Euroleague’deki en iyi gecesi … ve mutluydu! (videolar)


Ona Eurohoops ekibi / info@eurohoops.net

Barcelona, ​​Panathinaikos’tan üstündü ve olumlu sonuçlara dönerken OAKA’da hakimiyet kurdu.

Elbette Panathinaikos, hedefini ucuza satmadı, zaman zaman Katalanları zorladı, ancak büyük Nikola Mirotiç sayesinde istedikleri sonucu aldılar.

Barcelona lideri, 4/4 iki sayı, 5/9 üç sayı, 2/2 şut, 5 ribaund, 1 asist ile bu sezon “Blaugrana” yıldızının zirvesi olan maçı 25 sayı ile tamamladı. ve değerlendirme sisteminde 27 puan.

Panathinaikos defalarca puanlarını ve savunma biçimlerini değiştirmesine rağmen, “Miro” gerçekten durdurulamazdı, mümkün olan her şekilde gol attı.

Aslında, Corey Higgins (16 puan) denkleme girdiğinde, sonunda 85-78’e ulaşan ve 19-8’de sadece birinci kalan Katalanlar için her şey kolaylaştı.

“Benim için güzel bir gündü”

Maçın bitiminden hemen sonra Nikola Mirotic, Barcelona’nın yıldızından bahsederken … sezonun en yüksek seviyesinden keyif aldığını gösterdi.“Bu güzel bir duygu, özellikle burada kazanmak çok zor. Panathinaikos’un özellikle Hezonia’nın NBA’den dönüşünden sonra motivasyonu olacağını biliyorduk ama iyi başladık. En başından beri iyi savunma oynadık ve Villeurbanne ile son maçımızı kaybettikten sonra motive olduk, bu yüzden bizim için iyi bir galibiyet. “Bugün benim için güzel bir gündü, ama Nick Kalathis ve Corey Higgins ile hepsi beni arıyordu, daha kolay, bu yüzden bunun için çok minnettarım.”

En son haberleri BURADAN okuyun

alm_page: 1alm_current: 1almitem: 1alm_found_posts: 1

En Son Basketbol Haberlerini BURADA okuyun

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir